تاریخ خبر:٠٥:٥٤ - يکشنبه ٦ تير ١٣٩٥ شماره خبر :١٢٩٨٥ فایل ضمیمه:

سامانه ی علم سنجی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

گزارش علم سنجی سال 95:

گزارش علم سنجی سال 1395 اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پایگاه علم سنجی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکیاعضای محترم هیات علمی در صورت مشاهده هر گونه خطا در اطلاعات موجود در سامانه می توانند درخواست اصلاح اطلاعات مورد نظر خود را از طریق فرم ارسال بازخورد که در صفحه اختصاصی هر فرد قابل مشاهده است، ارسال نمایند و یا با برقراری تماس با کارشناسان علم سنجی دانشگاه مربوطه درخواست اصلاح اطلاعات خود را مطرح و پیگیری نمایند.

لینک دسترسی به سامانه ی علم سنجی جهت استفاده ی اعضای محترم هیئت علمی:

سامانه ی سنجی وزارت بهداشت (دانشگاه علوم پزشکی یاسوج)

 

روش جمع آوری و ارائه اطلاعات

  • شیوه چیدمان نتایج در سامانه ISID به صورت پیش فرض بر اساس شاخص h-Index افراد است. لازم به ذکر است که ترتیب مذکور را می توان با کلیک بر روی فلش قرار گرفته در کنار عنوان هر یک از سرستون های موجود در صفحه اصلی تغییر داد.
  • در سامانه علم سنجی اعضای هیات علمی امکان فیلتر کردن اطلاعات بر اساس عنوان دانشگاه، مرکز تحقیقات، رشته و مقطع تحصیلی وجود دارد. علاوه بر آن، جستجوی افراد بر اساس نام و نام خانوادگی نیز امکان پذیر می باشد.
  • شاخص هیرش یا h-index از شاخص های مهم علم سنجی است که در سال ۲۰۰۵ توسط دکتر جرج هیرش استاد فیزیک دانشگاه به منظور محاسبه و نمایش توام کمیت و کیفیت برون داد علمی پژوهشگران معرفی شد. به این ترتیب که شاخص h یک پژوهشگر عبارت است از h تعداد از مقالات وی که به هر کدام حداقل h بار استناد شده باشد.
  • مبنای محاسبه شاخص های علم سنجی در سامانه ISID جدیدترین داده های استخراج شده از بانک اطلاعاتی Scopus است. سایر اطلاعات هر عضو هیات علمی در این سامانه مانند عکس، آدرس صفحه اختصاصی فرد در Google Scholar، CV در صورت ورود اطلاعات توسط کارشناس علم سنجی دانشگاه مربوطه با کلیک بر روی نام عضو هیات علمی نمایش داده می شود.

 

مشاهده خبر:3578 نسخه چاپي ارسال به دوست
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

  • خدمات الکترونیک
  • اساتید و دانشجویان
  • درمان
  • بهداشت
  • غذا و دارو

لینک های مفید

آمار مراجعه کنندگان به وب سایت

بازدید کنندگان آنلاین:8
بازدید امروز سایت:3844
بازدید این صفحه:585587
تعداد کل بازدید:5408395

آدرس:

یاسوج-بلوار شهید مطهری-دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

تلفن تماس:

074-33337251

دورنگار:

074-33337251

ورود/عضویت در سایت
انجمن ها


انجمن سلامت دانشگاه