صفحه اصلی > صفحه ی نمایش خبر دانشگاه 


افتتاح دو نمایشگاه تحسین برانگیز دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت

در اولین روز از هفته سلامت، نمایشگاه دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان شهید رجایی یاسوج با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان، رئیس بیمارستان شهید رجایی و جمعی از مسئولین افتتاح شد.
افتتاح دو نمایشگاه تحسین برانگیز دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت

 در اولین روز از هفته سلامت، نمایشگاه دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان شهید رجایی یاسوج با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان، رئیس بیمارستان شهید رجایی و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه، گفت: هر ساله سازمان بهداشت جهانی با توجه به مشکلات الویت دار مردم دنیا و اهمیت موضوع شعاری را در نظر می گیرد که ترجمه شعار امسال "زندگی سالم با نشاط و امید" نام گذاری شده است.

دکتر اورنگ ایلامی افزود: به علت شرایط حاکم در جامعه کنونی و روی آوردن مردم به تکنولوژی، اینترنت و فضای مجازی و کم شدن ارتباط کلامی، افسردگی و گوشه گیری در بین افراد افزایش یافته است.

وی اظهار کرد: پایان نامه های ارائه شده در نمایشگاه با موضوع افسردگی، وضیعت بیماری های اعصاب و روان را در جامعه بررسی کرده، و برای استفاده در اختیار پزشکان، متخصصان و اهل فن قرار می دهد تا برای مشکلاتی که با وجود دنیای مجازی گریبان جوانان و نوجوانان شده، هوشیارانه و با تدبیر راه حلی اندیشه شود. 

هم چنین در این مراسم رئیس بیمارستان شهید رجایی یاسوج با بیان اینکه راه اندازی نمایشگاه یاد شده به همت معاونت درمان دانشگاه برای اولین بار در استان صورت گرفته است، ادامه داد: هدف از افتتاح نمایشگاه دستاوردهای طرح تحول سلامت و پژوهش های مرتبط با آن ترویج مسائل بهداشتی و با توجه به شعار امسال در مورد افسردگی و سلامت روان است.

دکتر ایرج فتحی تصریح کرد: بیمارستان شهید رجایی یاسوج تنها بیمارستان تخصصی روانپزشکی استان است، که با عرضه دستاوردهای طرح تحول سلامت بیمارستان در نمایشگاه، در دو شیفت صبح و عصر با انجام اقداماتی مانند معاینه و ویزیت، کنترل قند، فشار، وزن و مشاوره روان شناسی، خدمات رایگان ارائه می دهد.

وی ابراز کرد: علاوه بر خدمات یاد شده، دستاوردهای پژوهشی حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه نیز در معرض دید عموم قرار می گیرد که طرح های پژوهشی، پایان نامه های فارغ التحصیلان دانشگاه ها، اساتید و مقالات علمی از جمله این دستاوردهاست.

به گزارش وب دا؛ نمایشگاه دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت و پژوهش های مرتبط با آن در بیمارستان شهید رجایی یاسوج با حضور جمعی از مسئولین در اولین روز از هفته سلامت افتتاح شد.

نمایشگاه۱۱۱

نمایشگاه۱۲

DSC_4764

نمایشگاه۱۰

نمایشگاه۰

نمایشگاه۸

نمایشگاه۹

نمایشگاه۳

نمایشگاه۴

نمایشگاه۱۱

نمایشگاه۷

 نسخه چاپی خبر
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آمار مراجعه کنندگان به وب سايت

بازديد کنندگان آنلاين:5
بازديد امروز سايت:3753
بازديد اين صفحه:1246911
تعداد کل بازديد:7714122

آدرس:

ياسوج-بلوار شهيد مطهري-دانشگاه علوم پزشکي ياسوج

تلفن تماس:

074-33337230-31

دورنگار:

074-33337230

انجمن ها


انجمن سلامت دانشگاه