تاریخ خبر:١٣:٤٦ - جمعه ١ ارديبهشت ١٣٩٦ شماره خبر :١٤٨٧٧ فایل ضمیمه:

برای اولین بار در استان، صورت گرفت؛

افتتاح دو نمایشگاه تحسین برانگیز دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت

در اولین روز از هفته سلامت، نمایشگاه دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان شهید رجایی یاسوج با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان، رئیس بیمارستان شهید رجایی و جمعی از مسئولین افتتاح شد.
در اولین روز از هفته سلامت، نمایشگاه دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان شهید رجایی یاسوج با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان، رئیس بیمارستان شهید رجایی و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه، گفت: هر ساله سازمان بهداشت جهانی با توجه به مشکلات الویت دار مردم دنیا و اهمیت موضوع شعاری را در نظر می گیرد که ترجمه شعار امسال "زندگی سالم با نشاط و امید" نام گذاری شده است.

دکتر اورنگ ایلامی افزود: به علت شرایط حاکم در جامعه کنونی و روی آوردن مردم به تکنولوژی، اینترنت و فضای مجازی و کم شدن ارتباط کلامی، افسردگی و گوشه گیری در بین افراد افزایش یافته است.

وی اظهار کرد: پایان نامه های ارائه شده در نمایشگاه با موضوع افسردگی، وضیعت بیماری های اعصاب و روان را در جامعه بررسی کرده، و برای استفاده در اختیار پزشکان، متخصصان و اهل فن قرار می دهد تا برای مشکلاتی که با وجود دنیای مجازی گریبان جوانان و نوجوانان شده، هوشیارانه و با تدبیر راه حلی اندیشه شود. 

هم چنین در این مراسم رئیس بیمارستان شهید رجایی یاسوج با بیان اینکه راه اندازی نمایشگاه یاد شده به همت معاونت درمان دانشگاه برای اولین بار در استان صورت گرفته است، ادامه داد: هدف از افتتاح نمایشگاه دستاوردهای طرح تحول سلامت و پژوهش های مرتبط با آن ترویج مسائل بهداشتی و با توجه به شعار امسال در مورد افسردگی و سلامت روان است.

دکتر ایرج فتحی تصریح کرد: بیمارستان شهید رجایی یاسوج تنها بیمارستان تخصصی روانپزشکی استان است، که با عرضه دستاوردهای طرح تحول سلامت بیمارستان در نمایشگاه، در دو شیفت صبح و عصر با انجام اقداماتی مانند معاینه و ویزیت، کنترل قند، فشار، وزن و مشاوره روان شناسی، خدمات رایگان ارائه می دهد.

وی ابراز کرد: علاوه بر خدمات یاد شده، دستاوردهای پژوهشی حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه نیز در معرض دید عموم قرار می گیرد که طرح های پژوهشی، پایان نامه های فارغ التحصیلان دانشگاه ها، اساتید و مقالات علمی از جمله این دستاوردهاست.

به گزارش وب دا؛ نمایشگاه دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت و پژوهش های مرتبط با آن در بیمارستان شهید رجایی یاسوج با حضور جمعی از مسئولین در اولین روز از هفته سلامت افتتاح شد.

نمایشگاه۱۱۱

نمایشگاه۱۲

DSC_4764

نمایشگاه۱۰

نمایشگاه۰

نمایشگاه۸

نمایشگاه۹

نمایشگاه۳

نمایشگاه۴

نمایشگاه۱۱

نمایشگاه۷

 نسخه چاپی خبر

مشاهده خبر:269 نسخه چاپي ارسال به دوست
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

  • خدمات الکترونیک
  • اساتید و دانشجویان
  • درمان
  • بهداشت
  • غذا و دارو

لینک های مفید

آمار مراجعه کنندگان به وب سایت

بازدید کنندگان آنلاین:16
بازدید امروز سایت:3112
بازدید این صفحه:812655
تعداد کل بازدید:5996423

آدرس:

یاسوج-بلوار شهید مطهری-دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

تلفن تماس:

074-33337230-31

دورنگار:

ورود/عضویت در سایت
انجمن ها


انجمن سلامت دانشگاه