چاپ        ارسال به دوست

جزئیات بازگشایی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اعلام شد

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به تمهیدات این دانشگاه برای برگزاری حضوری کلاس ها گفت: تمامی پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری کلاس های این دانشگاه اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان؛ دکتر شهین تاج آرامش افزود: به منظور جلوگیری از ورود تعداد زیاد دانشجویان به دانشگاه، دانشجویان را براساس ورودی های مختلف تقسیم بندی کرده ایم.

وی ابراز داشت: حدود ۸۰ درصد از از کلاس های تئوری به صورت مجازی برگزار شده و دانشجویان برای دروس تئوری در دانشگاه ها حضور نمی یابند بلکه تنها در ۳ جلسه جهت رفع اشکال می توانند در کلاس ها حاضر شوند.

وی تصریح کرد: دانشجویان دوره های کارآموزی و کارورزی می توانند دوره های خود را در بیمارستان های آموزشی شهرهای خودشان بگذرانند.

دکتر آرامش عنوان کرد: طی هماهنگی هایی که با معاون توسعه و مسئول تجهیزات و کمیته خرید تجهیزات محافظتی دانشگاه صورت گرفت، پک های محافظتی برای توزیع هفتگی بین دانشجویان آماده و به دانشکده ها تحویل داده خواهد شد.

وی ادامه داد: کلاس های تئوری و سه جلسه رفع اشکال تا پایان تیرماه به پایان خواهد رسید و امتحانات از اول مردادماه به صورت حضوری، زمانبندی مشخص، تقسیم گروه به گروه دانشجویان و با رعایت فواصل اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

کاهش تراکم اتاق‌های خوابگاهی

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه حضور و غیاب دانشجویان در کلاس های تئوری اجباری نیست، خاطرنشان کرد: ظرفیت خوابگاه ها نیز محدود است و با توجه به اینکه بیش از دو نفر در یک اتاق نباید باشد، حداکثر ۵۰۰ نفر را می توانیم در خوابگاه ها اسکان دهیم.

آرامش بیان کرد: همه موارد را با حضور ریاست دانشگاه، معاونین دانشگاه و ریاست دانشکده ها در میان گذاشتیم و شرایط آماده است تا دانشجویان در دانشگاه حضور یابند.

وی تصریح کرد: به دانشجویان اعلام می شود که در صورت داشتن علائم بیماری کروناویروس به دانشگاه مراجعه نکنند و کلیه دانشجویان باید گواهی سلامت بگیرند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به اینکه دانشکده ها نسبت به ضدعفونی سطوح و تهیه مواد شستشو و ضدعفونی دست اقدام می کنند، گفت: دانشجویان موارد بهداشتی و دستورالعمل های مربوطه را جدی بگیرند.

وی افزود: بدیهی است دانشجویانی که تمایل به حضور ندارند می توانند یا به صورت ناتمام در اولین ترم ارائه حضور یابند یا درس یا ترم را حذف کنند و در آینده مجددا اخذ کنند.

 

 


١١:٣١ - يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٠٩١    /    تعداد نمایش : ١١٢٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج