چاپ        ارسال به دوست

گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی با حضور رئیس مرکز بهداشت/ هر صنفی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنند بطور قاطع برخورد قانونی انجام می گیرد

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: دستگاه‌های اجرایی باتوجه به روند صعودی آمار مبتلایان کرونا در استان از ورود افراد بدون ماسک در حوزه کاری خود ممانعت کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر محمد مهدی بانشی بانشی در گفتگوی ویژه خبری شبکه دنا با اشاره به مصوبات جدید شورای پیشگیری از شیوع کرونا افزود: با صنوفی که دستور العمل‌های بهداشتی را رعایت نکkند برخورد می‌شود.

وی از ضرورت استفاده از ماسک در ادارات خبر داد و اضافه کرد: ورود مردم به ادارات استان بدون ماسک و بدون در نظر گرفتن دستور العمل‌های بهداشتی ممنوع است.

دکتر بانشی یادآور شد: تمامی مدیران و کارکنان نهاد‌ها و دستگاه‌های اجرایی موظف هستند در محل کار از ماسک استفاده کنند و اگر مراجعه کنندگان بدون ماسک به اداره‌ای مراجعه کنند خدمت ارائه ندهند.

وی با بیان اینکه مبتلایان به کرونا در کشور و استان افزایش یافته است ادامه داد: در صورت رعایت نکردن موازین بهداشتی توسط شهروندان، خطر جدی است و کرونا مردم استان را تهدید می‌کند.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، و رئیس مرکز بهداشت اذعان داشت: پیش از این آمار مبتلایان به کرونا در استان روزانه ۵ تا ۶ نفر بود، اما این رقم با افزایش ۲ و نیم تا ۳ برابری به ۱۶ نفر افزایش یافته است.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، در پایان خاطر نشان کرد : همسایگی ۵ شهرستان گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد با استان‌های لرستان، خوزستان و هرمزگان که آمار مبتلایان به کرونا رو به افزایش است از جمله عوامل افزایش آمار در استان ما است.


٠٩:٠٣ - دوشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨١٠١    /    تعداد نمایش : ٩٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج