چاپ        ارسال به دوست

معدوم سازی 10 تن مواد غذایی فاسد در کهگیلویه

 

کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت کهگیلویه از امحاء 10 تن مواد غذایی فاسد در شهرستان کهگیلویه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ مهندس نوراله فرهادی با بیان اینکه 10 تن (ده هزار کیلوگرم)مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و فاسد که طی شش ماهه دوم سالجاری در بازرسی های بهداشت محیط از سطح عرضه در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی جمع آوری شده بود، افزود: طی روال قانونی و با حضور تعدادی از اعضای شورای اداری و همچنین با نظارت کارشناسان بهداشت محیط شهرستان کهگیلویه  در محل سایت دفن زباله شهر دهدشت امحاء و معدوم سازی شد.

وی اظهار داشت: این میزان مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و فاسد از ابتدای نیمه دوم سالجاری توسط بازرسین بهداشت محیط شهرستان کهگیلویه از سطح عرضه در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی شهر دهدشت جمع آوری شده اند که شامل انواع  لبنیات، حبوبات، کنسرو ، چیپس،نوشیدنی ،شکلات و انواع شیرینی بود.

مهندس فرهادی توصیه کرد: شهروندان در هنگام خرید مواد غذایی به مشخصات مندرج در بسته بندی آن اعم از مواد تشکیل دهنده ، تاریخ انقضاء، پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان و شماره تلفن کارخانه سازنده توجه کنند.

فرهادی در پایان اظهار داشت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته با شماره تلفن 1490یا 07432262352واحد بهداشت محیط شهرستان تماس و اطلاع دهند.9-15-142

خبر؛ آرمان شفایی


٠٨:٥٦ - شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٤    /    شماره : ١٢١٣٤    /    تعداد نمایش : ٢١٧٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج