چاپ        ارسال به دوست

بازدید سرپرست مرکز بهداشت بویراحمد از مرکز بهداشتی درمانی مادوان

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد به صورت میدانی و در چند مرحله از مرکز خدمات جامع سلامت و معین مادوان بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد؛ دکتر محمد یزدان پناه، عنوان کرد: مرکز خدمات جامع سلامت مادوان با جمعیتی بیش از 41 هزار نفر،  به عنوان مرکز معین 16 ساعته در حال خدمت رسانی و غربالگری می باشد.

وی افزود: روستا های گنجه ای بزرگ، گنجه ای کهنه، تنگ سریز، ده بر آفتاب، راهمالی، گوشه، مزدک

و مادوان سفلی به صورت صددرصدی غربالگری شده اند.

وی ادامه داد: از جمعیت 18 هزار نفری مادوان علیا 17 هزار نفر غربال شده اند.

وی ابراز داشت: 300 بیمار مشکوک شناسایی و در سامانه  سلامت سیب به پزشک ارجاع دادهخ شدند که از این تعداد 5 نفر جهت آزمایش و بررسی های تخصصی به بیمارستان شهید جلیل ارجاع داده شدند.

دکتر یزدان پناه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پزشکان، بازرسان بهداشت محیط، مراقبین سلامت، بهورزان و سایر کارشناسان درگیر در برنامه کوئید 19 گفت:  رعایت نکات بهداشتی از جمله پوشیدن ماسک و دستکش جهت پیشگیری و قطع زنجیره بیماری، پیگیری مراقبت ها و موارد ثبت شده در سامانه سلامت سیب، حضور پزشک و نیروی تزریقات به صورت 16ساعته الزامی می باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مشکلات و تجهیزات این مرکز مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در اولین فرصت وسایل حفاظت فردی و تجهیزات در اختیار آنان قرار گیرد.١٨:٤٤ - شنبه ٢ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٢٧١٨٥    /    تعداد نمایش : ١٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج