چاپ        ارسال به دوست

شکیبایی مدیر بودجه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وب‌دا از یاسوج، دکتر حسام‌الدین نبوی‌زاده در آیین معرفی مدیر بودجه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هماهنگی میان بخش بودجه و مالی یکی از مهم ترین ابزارها برای موفقیت در سیستم مالی است که امیدواریم این مهم بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: ورود به موضوع اجرای نظام نوین مالی یک اتفاق موثر در این دانشگاه بوده که با تلاش شبانه‌روزی همکاران ما به‌ویژه آقای شکیبایی به‌دست آمده است.
نبوی‌زاده بیان داشت: هنوز به‌طور کامل حسابداری تعهدی امتحان خود را پس نداده که بر این اساس باید با احتیاط و برنامه جلو برویم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اظهار داشت: علم و تجربه وقتی در کنار هم باشند اثر ملموس و مفید برای جامعه دارند، به همین خاطر نباید تنها به ورود مسائل علمی خشک در مورد نظام مالی بسنده کنیم و چشم از واقعیات برداریم.
نبوی‌زاده، موفقیت‌های اجرای نظام نوین مالی را مرهون تلاش های مدیر اجرایی این طرح دانست و تاکید کرد: انتصاب آقای شکیبایی به عنوان مدیر بودجه دانشگاه می‌تواند به بهبود وضعیت و ساماندهی و نظم در ردیف بودجه منجر شود.

وی ابراز داشت: استفاده از تجربیات و داشته های دیگر همکاران مالی نکته ای است که نباید در مدیریت بودجه فراموش شود.
علیرضا شکیبایی نیز در این جلسه گفت: باید بپذیریم که نظام بودجه در دنیا به سمت حسابداری تعهدی می‌رود و ما نیز نباید از این رهگذر عقب بیفتیم.

وی با بیان این که انتظارات و حساسیت‌های اعلام شده از سوی رئیس دانشگاه را درک می‌کنم، ادامه داد: ما همچنان باید از سیستم چانه‌زنی در کسب و اختصاص بودجه استفاده کنیم و به ناچار تا زمان رسیدن به سیستم عملیاتی بودجه‌ریزی از این روش استفاده خواهیم کرد.

مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز در این آیین از آمادگی این واحد برای همکاری و تعامل با بخش بودجه این دانشگاه خبر داد و اضافه کرد: کسری بودجه یکی از مشکلاتی است که رفته رفته در سیستم مالی بیشتر می‌شود و انتظار ما این است که به نحوی برنامه‌ریزی شود که شاهد این مشکل نباشیم.

1-142


١٢:٠٧ - دوشنبه ٥ دی ١٣٩٠    /    شماره : ١٤٠٤    /    تعداد نمایش : ٣٨٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج