چاپ        ارسال به دوست

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛

عبدالحسین موسویان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه شد

 

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی  و با برگزاری مراسمی، تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه انجام و بر اساس آن عبدالحسین موسویان سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان شد.

به گزارش خبرنگار وب دا دفتر یاسوج، در ابتدای این مراسم رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با تقدیر و تشکر از همه زحمتکشان و پرسنل شبکه بهداشت و درمان و همچنین مدیر اسبق این شبکه، گفت: امیدواریم در سال جدید در بحث بهداشت و درمان  کهگیلویهه روند رو به رشدی را شاهد باشیم.

دکتر سید حسام الدین نبوی زاده افزود: در سال گذشته طرح‌هایی همچون تاسیس و تجهیز مراکز 10 تختخوابی و همچنین تجهیز بیمارستان‌ها به امکانات پیشرفته و ایجاد رشته‌های جدید در دانشگاه علوم پزشکی را شاهد بودیم که این خود حاکی از عملکرد خوب  این دانشگاه  در سال گذشته بوده است.

وی با اشاره به قانون جدید مبنی بر این‌که پزشکانی که در پست مدیریتی هستند حق کار خصوصی را ندارند، گفت: این امر سبب شده خیلی از پزشکان از پذیرش مسئولیت اجتناب کنند که این نشان می‌دهد همکارانی مسئولیتی را  می پذیرند ، از منافع خود برای خدمت به مردم می‌گذرند و این جای تقدیر دارد.

انتظار  افزایش سطح سلامت  مردم در  شهرستان کهگیلویه

در این مراسم، فرماندار کهگیلویه در سخنانی با تقدیر و تشکر از زحمات مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه اظهار کرد: امیدواریم که مدیر جدید جناب آقای دکتر موسویان، بتواند در راستای قوانین، سطح سلامت را در سطح شهرستان افزایش دهد و با آموزش و اطلاع رسانی و تکیه بر پتانسیل‌های موجود در شهرستان برای افزایش ضریب سلامت در این شهرستان تمام تلاش خود را انجام دهند.

ناصر رضایی افزود: انتظار داریم مدیر جدید همه ارکان و ساختار شبکه بهداشت را بکار بگیرند و با بکارگیری افراد متعهد و توانمند روز به روز خدمات بیشتر و در خور شان این مردم را در حوزه سلامت ارائه دهند.

وی یادآور شد: باید سعی کنیم که گذشته را با در دست گرفتن سکان مدیریت زیر سئوال نبریم و به گونه‌ای عمل کنیم که نیروی انسانی و زحمات کسانی که قبل از ما در سمت مدیریت بودند دچار خدشه نشود.

بر پایه این گزارش، در پایان این مراسم دکتر سید عبدالحسین موسویان طی حکمی از طرف رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به سمت سرپرست شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه منصوب شد.

142

 


٠٧:٥٣ - شنبه ٢٦ فروردين ١٣٩١    /    شماره : ١٨٠٦    /    تعداد نمایش : ٣٢٧٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج