چاپ        ارسال به دوست

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و مسئولان محلی ؛

اولین مدیر زن در عرصه سلامت استان منصوب شد

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی، معاون درمان ،فرماندار گچساران و مسئولان محلی، دکتر هایده حافظ قرآن به سمت ریاست بیمارستان شهید رجایی گچساران و به عنوان اولین مدیر زن در عرصه بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

دکتر سید حسام الدین نبوی زاده در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار وب دا، ضمن تشکر از زحمات دکتر سیدطاهر حسینی، با تاکید بر اینکه نقش تلاشگران زن در عرصه سلامت بر کسی پوشیده نیست و این نشان دهنده ارزش ویژه ای است که نظام مقدس جمهوری اسلامی به آنان داشته است، اظهار کرد: در شرایط حاضر نیز خانم دکتر دستجردی به عنوان مقام عالی وزارت به خوبی نشان داده است که این بزرگواران مزد اعتماد نظام، بالاخص در بخش سلامت را به خوبی پاسخ داده اند و پیشرفت های صورت گرفته در عرصه سلامت به خوبی گواهی بر این ادعا است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ضمن حضور در مراسم تودیع و معارفه رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران تاکید کرد: تلاش دانشگاه علوم پزشکی افزایش سطح خدمت رسانی به مردم عزیز استان است .

قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن درخواست از مسئولان محلی شهرستان گچساران برای همکاری جدی تر با اولین مدیر زن شهرستان گچساران یادآور شد: دانشگاه علوم پزشکی در سال های اخیر نگاه ویژه ای به رفع کمبودهای شهرستان گچساران در زمینه مسائل بهداشتی و درمان داشته است و ادامه این روند، عزم جدی تر مسئولان محلی شهرستان برای همکاری ویژه با فعالان عرصه سلامت بالاخص در راه اندازی و افتتاح بیمارستان 96 تخت خوابی  را طلب می نماید.

نبوی زاده با اشاره به اینکه درخواست ها و مشکلات بیان  شده بالاخص از طرف امام جمعه شهرستان باشت را در زمینه کمبود نیرو مدنظر قرارداده و در آزمون استخدام جدید 27 نفر نیروی استخدامی برای استقلال شبکه از گچساران در نظر گرفته ایم، تصریح کرد: تلاش ما در زمینه بکارگیری نیرو و انتشار آگهی، رعایت عدالت در این زمینه است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز در این مراسم با تاکید بر اجرای طرح پزشک خانواده در آینده ای نزدیگ گفت: در سه شهر یاسوج، گچساران و دهدشت طرح پزشک خانواده اجرا می شود و این دانشگاه در این زمینه تدابیر لازم را اندیشیده است.

142


١١:٣٤ - دوشنبه ١ خرداد ١٣٩١    /    شماره : ٢٠٥٥    /    تعداد نمایش : ٣٥٢٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج