چاپ        ارسال به دوست

عزم همگانی مدیران ارشد درمانی دانشگاه علوم پزشکی برای بهره برداری کامل از بزرگترین بیمارستان استان

نشست هماهنگی و برنامه ریزی جهت بهره برداری کامل بیمارستان شهید جلیل با هدف ارائه خدمت به مردم با حضور دکتر یزدان پناه؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان، دکتر سبز؛ معاون درمان، پوران فرد؛ معاون پشتیبانی، دکتر حسینی؛ معاون آموزشی، دکتر جاودان سیرت سرپرست بیمارستان شهید دکتر جلیل و هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر جلیل؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: دانشگاه با حرکت در مسیر قانون و با هدف خدمت رسانی به مردم تمام تلاش خود را انجام میدهد تا همه پروژه های درمانی، آموزشی استان هر چه سریعتر به بهره برداری برسند.

دکتر پرویز یزدانپناه افزود: همه مجموعه دانشگاه در راستای اجرای وظایف سازمانی گام بر می داریم و منافع مردم و دانشگاه از اولویت های مااست و آنچه برای ما اهمیت دارد ارتقاء دانشگاه و تامین سلامت مردم است.

یزدان پناه تاکید کرد: با توجه به سرمایه گذاری عظیم و هزینه بسیار زیادی که برای راه اندازی و ساختن بیمارستان شهید دکتر جلیل شده، انتظار می رود مجموعه دانشگاه تلاش کند که از این بیمارستان در راستای آموزش، درمان و پژوهش استفاده بهینه شود و ما موظفیم با توجه به انتظار مردم برای ارائه خدمات، تمام سعی خود را انجام داده تا در کوتاهترین زمان ممکن این بیمارستان با تمام توان در خدمت مردم باشد.

وی بیان داشت: بودجه جهت خرید تجهیزات مرکز آموزشی- درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر جلیل تامین گردید و نیروی انسانی مورد نیاز بیمارستان هم استخدام شد، پس باید با همکاری همه گروه ها و تلاش مدیران ارشد درمان در کمترین زمان ممکن بیمارستان به بهره برداری کامل برسد.

 معاون درمان دانشگاه نیز گفت: تصمیمات و دستورات هیئت رئیسه و مدیران گروها برای همه حوزه های درمانی و آموزشی استان لازم الاجرا است و همه ما در حوزه دانشگاه موظف هستیم در راستای اهداف و وظایف سازمانی با هدف خدمت گذاری به مردم تلاش کنیم.

دکترغلام عباس سبز یادآور شد: با توجه به کمبود نیروی انسانی در بعضی از حوزه ها باید همه نیروهای درمانی استان در جهت ارائه خدمت به مردم  با دانشگاه همکاری کنند.

معاونت آموزشی دانشگاه همچنین با تاکید بر فعال سازی همه حوزه های درمانی و آموزشی بیمارستان شهید جلیل گفت : در ارزشیابی گروه اطفال هیئت بازدید اقرار کردند فضای بسیار خوبی در بیمارستان  جلیل وجود دارد که در شیراز هم چنین امکاناتی وجود  ندارند و باید به نحو درست از آن استفاده شود.

دکتر نازآفرین حسینی گفت : با توجه به فضای مناسب در آینده سی سی یو نوزادان در این بیمارستان راه اندازی می شود.

سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان دکتر جلیل ضمن تقدیر از حضور سرپرست دانشگاه و شرکت کنندگان در جلسه گفت: با توجه به نوپا بودن بیمارستان، برای راه اندازی همه حوزه های درمانی و آموزشی نیاز به همکاری و تعامل همه جانبه مدیران ارشد دانشگاه و همه گروها داریم.

جاودان سیرت گفت: یک سری اشکالاتی در روند راه اندازی بخش های مختلف درمانی وجود که این موضوعات در حضور سرپرست دانشگاه، مدیران گروه  و هیئت علمی دانشگاه مطرح تا کمک شود بیمارستان زیر بار رود و به جایگاهی برسیم که بتوانیم خدمات مطلوبتری به مردم ارائه دهیم.

وی گفت: از اول مهر ماه کلیه گروهای داخلی، جراحی، زنان، اطفال و قلب وعروق در دو شیفت صبح و عصر در درمانگاه بیمارستان مستقر می شوند.

وی افزود: تصمیم گرفته شد تا مشکلات همه گروه ها بررسی و تامین تجهیزات شود به خصوص مشکلات اتاق عمل بررسی تا بتوانیم با کمک گروه جراحی امکانات و تجهیزات کامل و به زودی بیمارستان بتواند بیشتر در خدمت مردم باشد.١٢:٥٣ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٧٨٧    /    تعداد نمایش : ٢٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج