چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان از بیمارستان های شهر یاسوج/کیفیت خدمات سلامت‌؛ ثمره تلاش کادر درمان


دکتر غلامعباس سبز در بازدید از بیمارستان های شهر یاسوج از مردم خواست جهت قطع زنجیره کرونا و سلامتی سربازان خط مقدم مبارزه با کرونا همکاری کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان: در دومین روز تعطیلات نوروزی دکتر غلامعباس سبز معاون درمان دانشگاه با همراهی مشاور عالی سرپرست دانشگاه، مدیرنظارت و اعتباربخشی و مدیران و مسئولان معاونت درمان با حضور در بیمارستان های یاسوج  ضمن تقدیر از زحمات فعالان عرصه سلامت سال نو را به آنها تبریک گفت.

دکتر سبز ضمن خسته نباشید به پیشقراولان عرصه سلامت و اهداء ماسک به پرسنل این مراکز گفت: شما پزشکان، پرستاران و پرسنل خدوم بیمارستان ها سرمایه های گرانقدر و دلیران ایران زمین در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستید که هموطنانمان به دانش، شجاعت و ازخودگذشتگی شما دلگرم هستند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطر نشان کرد: ما و همکاران در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از همان روز اول پیگیری های لازم جهت تهیه تجهیزات پزشکی مورد نیاز را در دستور کار قرار دادیم و این اقلام شامل؛ گان حفاظتی، انواع ماسک، دستکش و عینک را آماده و در اختیار بیمارستان ها قرار دادیم و تهیه و خرید این اقلام همچنان ادامه دارد.

دکتر سبز افزود: همدلی، ایثار و ازخود گذشتگی سربازان خط مقدم مبارزه با کرونا در کنار همکاری مردم مهمترین راه شکست این ویروس است و ما از مردم فهیم ایران می خواهیم توصیه ها را جدی بگیرند و از مسافرت به دیگر مناطق کشور خودداری کنند و ضمن ماندن در خانه که امن ترین مکان برای آنهاست از دید و بازدید های نوروزی پرهیز نموده تا زنجیره ویروس کرونا را قطع کنیم.

دکتر فرزاد وفایی‌؛ مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج همچنین ضمن بازدید و ارزیابی عملکردپرسنل گفت:کیفیت خدمات سلامت همه ثمره تلاش کلیه کادر درمانی بیمارستان است که ما قدردان همه پزشکان و پرستاران بوده و هستیم.

دکتر وحید توانا مدیر نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان ضمن تبریک سال نو برای قهرمانان جبهه مبارزه با کرونا آرزوی سلامتی و بهروزی کرد و گفت: مردم ایران زمین دعاگوی شما هستند ونقش عشق شما بر دل و جان آنها برای همیشه نقش می بندد.
٢٣:١٣ - شنبه ٢ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٢٧١٨٨    /    تعداد نمایش : ٧٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج