چاپ        ارسال به دوست

آغاز شمارش معکوس برای افتتاح ام.آر.آی بیمارستان شهید دکتر جلیل یاسوج/ بازدید دکتر یزدانپناه از روند تکمیل کلینیک تخصصی یاسوج

با پیگیری های صورت گرفته توسط دکتر یزدان پناه؛سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، حوزه درمان دانشگاه و تلاش های شبانه روزی مجموعه این بیمارستان به خصوص دکتر سعید جاودان سیرت؛ سرپرست مرکز درمانی شهداس دولت آباد و بیمارستان شهید جلیل یاسوج، در شرایط حساس همه گیری بیماری کرونا و تلاش دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با آن به زودی با افتتاح پروژه ام.آر.آی این بیمارستان خدمتی ماندگار به همشهریان ارائه خواهد شد.

 
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه؛ امروز سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همراه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، رئیس هیئت مدیره کلینیک ها و مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان از روند نصب دستگاه ام آر آی دربیمارستان شهید جلیل یاسوج بازدید کردند.

به گزارش وب دا؛ در ادامه همچنین دکتر یزدان پناه روند تکمیل و تجهیز کلینیک تخصصی و فوق تخصصی یاسوج را بررسی قرار داد و پیگیر رفع نواقصات موجود شد.

 دکتر یزدان پناه در جریان بازدید از کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شهید مفتح یاسوج گفت: با همت و تلاش شبانه روزی مدیران و همکاران من در دانشگاه علوم پزشکی این کلینیک  آماده بهره برداری است و انشاء الله در هفته آینده  رسما افتتاح خواهد شد و بخش از زیادی مشکلات بیماران سرپایی استان و بخصوص شهر یاسوج مرتفع خواهد شد و مردم در فضایی مطلوب و  استاندارد خدمات پزشکی دریافت خواهند کرد.
دکتر یزدان پناه همچنین یادآور شد: در هفته آینده چند پروژه و مرکز دیگر نیز در استان افتتاح خواهد شد و در مدار خدمت رسانی به مردم قرار خواهد گرفت.


١٥:٠٤ - شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٢٧٩٨١    /    تعداد نمایش : ٥٥١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج