چاپ        ارسال به دوست

اولین کارگروه شورای راهبری توسعه مدیریت در سال جاری تشکیل شد

سرپرست معاونت توسعه مدیرت، منابع و برنامه ریزی گفت: برنامه ریزی تشکیل شورای راهبری و کارگروه توسعه مدیریت را طرح با ارزش و هدفمندی خواند و هدف از ایجاد آن را کاهش جلسات متعدد اداری و  کاهش حضور فیزیکی کارکنان و ارباب رجوع ها عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیرت، منابع وبرنامه ریزی دانشگاه ؛ جلال پوران فرد گفت: در راستای اجرایی نمودن سیاست‌های کلی نظام اداری ،ابلاغی مقام معظم رهبری، و نقشه راه اصلاح نظام اداری کلیه کمیته‌ها و کارگروه‌های اداری قبلی منحل می گردد و سیاستگذاری، برنامه ریزی و تصمیمات مدیریتی و اداری در جلسات شورای راهبری و کارگروه توسعه مدیریت تصمیم گیری می شود.

تشکیل شورای راهبری و کارگروه توسعه مدیریت را طرح با ارزش و هدفمندی خواند و هدف از ایجاد آن را کاهش جلسات متعدد اداری و  کاهش حضور فیزیکی کارکنان وارباب رجوع هاعنوان کرد.

وی در ادامه افزود: شورای راهبری در راستای حذف جلسات موازی و کارهای متعددی است که به دستور شورای عالی اداری کشور و ریاست محترم جمهور ابلاغ شده است و اکثر تصمیمات مهم دانشگاه پس از طرح در کارگروه های پنجگانه در سطح کلان استان و منطقه در قالب این شورا انجام خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد برای جلوگیری از موازی‌ کاری در دانشگاه ۵ کمیته تخصصی با عناوین: کمیته ساختار و فناوری های مدیریت, توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی سرمایه انسانی سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم مدیریت عملکرد تشکیل خواهد شد.

لازم به ذکر است این کارگروه با حضور معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی، رئیس گروه آموزش سازمان مدیریت استان و دبیر کمیته های پنج گانه ذیل این شورا تشکیل گردید.١٤:٠٤ - دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٢٦٥    /    تعداد نمایش : ٧١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج