چاپ        ارسال به دوست

بازید سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان از بیمارستان های شهرستان گچساران

دکتر کامبیز کشاورز؛ سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان به همراه دکتر وحید توانا؛ مدیر درمان دانشگاه و مدیر حراست این معاونت از بیمارستان شهید رجایی و بیمارستان بی بی حکیمه (س) گچساران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان؛ سرپرست معاونت درمان طی جلسه ای اخرین اقدامات صورت گرفته در بیمارستان شهید رجایی در خصوص مدیریت بیماری کووید۱۹ را بررسی کرد و پس از آن با حضور در بخش های مختلف این بیمارستان در خصوص تامین تجهیزات حفاظتی، مدیریت نیروی انسانی و پرسنل درمان خصوصا در بحران کرونا، توصیه های لازم را انجام داد.

دکتر کشاورز همچنین از بخش های مختلف بیمارستان بی بی حکیمه (س) این شهرستان بازدید و با برگزاری جلسه ای با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران، رییس بیمارستان و مسئولین واحدهای مختلف بیمارستان، در جریان کیفیت ارائه خدمات در این بیمارستان قرار گرفت.

وی از تیم اجرایی و کارکنان این دو بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران، برای خدمت رسانی مطلوب در تمامی حوزه های بهداشتی و درمانی به بیماران قدردانی و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

همچنین در پایان سرپرست معاونت درمان دانشگاه از بیمارستان در حال ساخت نرگسی گچساران بازدید و در جریان آخرین وضعیت این پروژه درمانی قرار گرفت.

به گزارش وب دا؛ این بازدید با همراهیدکتر آرین غلامیان؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی از مدیران شبکه بهداشت و درمان و روسای بیمارستان ها انجام شد.

 

 

 

 

 


١٦:٥٠ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٣٤٥    /    تعداد نمایش : ٧٤٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج