چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست بررسی چالش های موجود در خصوص فعال شدن بخش های بیمارستان شهدای باشت

نشست بررسی چالش های موجود در خصوص فعال سازی بخش های بیمارستان شهدای باشت و رسیدگی به مشکلات متخصصین و پرسنل شاغل در حوزه درمان این شهرستان با حضور مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان، تیم مدیریتی معاونت درمان و سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ مدیر درمان دانشگاه در حاشیه این نشست از خدمات کلیه پرسنل و کادر بهداشت و درمان این شهرستان در مبارزه با بیماری کووید ۱۹ تقدیر کرده و بر لزوم نظارت دقیق به منظور اجرای تمامی پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.

دکتر وحید توانا، بررسی چالش ها و مشکلات متخصصین شاغل در کلینیک و بیمارستان شهدای باشت و ارائه راهکار جهت حل این موارد را از جمله اهداف این نشیت عنوان کرد.

وی همچنین بر استفاده بهینه از نیروهای تخصصی موجود، فضای فیزیکی بیمارستان و تجهیزات پزشکی مناسب این بیمارستان جهت فعال شدن هر چه سریعتر بخش های مختلف درمانی و همچنین بر لزوم اخذ کلیه مجوزها از قبیل پروانه بهره برداری بیمارستان و سامانه های مختلف تاکید کرد.

در ادامه مدیران واحدهای مختلف معاونت درمان دانشگاه دغدغه ها و انتظارات حوزه تخصصی خود را مطرح نموده و خواستار ارتباط مستقیم و مستمر کارشناسان متناظر جهت اصلاح، بهبود و ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده به مراجعین شدند.

 در این جلسه همچنین در خصوص پرداخت مطالبات مالی پرسنل، کادر درمان و پزشکان این شهرستان راهکارهای لازم پیش بینی گردید.

در پایان حسینی گوهرگان؛ سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت از همکاری و همراهی سرپرست معاونت درمان دانشگاه و مجموعه مدیریتی این معاونت تشکر و قدردانی کرد و خواستار بازدید حضوری کارشناسان این معاونت جهت تسریع فرایند راه اندازی کامل این بیمارستان شد.

به گزارش وبدا؛ مدیر پرستاری دانشگاه، رییس اداره اقتصاد درمان، رییس اداره بیماری ها، مسئول اعتبار بخشی و سرتیم نظارت بیمارستانی معاونت درمان، کارشناس مسئول سامانه قاصدک و کارشناس مسئول صدور پروانه ها، سرپرست شبکه بهداشت و درمان باشت و هیئت همراه ایشان در این نشست حضور داشتند.

 


١١:٠٥ - يکشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٧١٥    /    تعداد نمایش : ٦١٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج