چاپ        ارسال به دوست

بخش داخلی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج آماده ارائه خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی به بیماران

مسئول بخش داخلی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج گفت: بخش داخلی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج آماده ارائه خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی به بیماران بصورت شبانه روزی می باشد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج؛ زینب عالی منش اظهار داشت: بخش داخلی دارای 22 تخت فعال است که 4 تخت آن مختص بیماران هماتولوژی می باشد. این بخش دارای تختهای مجهز به کنسول هایی می باشد که دارای قسمت های اکسیژن سنترال، ساکشن سنترال و پریزهای متعدد جهت اتصال سایر دستگاه های سیار می باشد.

وی تصریح کرد: کلیه تجهیزات به صورت سنترال و مختص به یک بیمار می باشد که این تجهیزات با مواردی مانند ساکشن سیار، مانیتورینگ قلبی، پال اکسی متر سیار و انگشتی، سرنگ پمپ و سرم پمپ تکمیل می گردد.

مسئول بخش داخلی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج اذعان داشت: این بخش با داشتن تیم درمانی مجرب پزشکی و پرستاری، در تشخیص و ارائه خدمات پرستاری طبق دستور العمل های جهانی به بیماران خدمت می کند.

عالی منش خاطر نشان کرد: این بخش دارای دو بعد آموزشی و درمانی می باشد که دانشجویان رشته پزشکی و پرستاری با رعایت شرایط و ضوابط بیمارستان در بخش آموزش داده می شوند. 

وی یادآور شد: در این بخش متخصصین داخلی، فوق تخصص گوارش، متخصصین قلب و فوق تخصص خون شناسی روزانه بیماران را ویزیت می نمایند و پس از آن دستیاران پزشکی به صورت شبانه روزی کلیه اطلاعات بیمار را به سمع پزشکان متخصص و فوق تخصص می رسانند.

مسئول بخش داخلی بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج در ادامه افزود: اقدامات تشخیصی درمانی مانند تپ های ریه و شکمی، انجام نمونه مغزاستخوان جهت تشخیص سایر سرطان ها انجام می شود.

 

 


٠٩:٤٢ - دوشنبه ٣ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٨٨٠    /    تعداد نمایش : ١١١١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج