چاپ        ارسال به دوست

نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با روسای بیمارستان های استان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در نشست با مسئولین بیمارستان های استان گفت: در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مسئول سلامت و درمان کل مردم استان هستیم و چه در بحران بیماری کرونا چه هر بیماری دیگر باید تمام تلاش در این راستا به کار گیریم.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدانپناه افزود: در ساده‌ ترین حالت به تمامی پرسنل بیمارستانی و نیروهای ستادی چه نیروهای نگهبان، خدمات، حراست، کمک بهیار، پرستار، پزشک تا استادان و تیم های مدیریتی که در تلاش‌ هستند خداقوت و خسته نباشید می گویم.

وی ادامه  داد: بحران کرونا برای همه ما و در سطوح مختلف اجتماع حتی در روابط شخصی و خانوادگی‌ بسیار آموزنده بود که علاوه بر درس زندگی، درس مدیریت است.

یزدانپناه گفت: این بیماری برای همه ما شوک بزرگی بود که در این کره خاکی رخ داده و همه کشورها درگیر این بیماری واگیردار و منحوس هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با تأکید بر جایگاه مهم جامعه سلامت و درمان، گفت: من به تیم درمان معتقدم، همه ما از پزشک، پرستار، کمک بهیار، خدمات، نگهبان، حراست، منشی و… یک تیم هستیم و مهم‌ ترین اصول تیم درمان، پایبندی به عهدی است که در آغاز خدمت با خدای خود بسته ایم که جز درمان و ارائه خدمات با کیفیت به بیماران و ذینفعان جامعه به هیچ چیز دیگر نیندیشیم.

دکتر یزدان پناه در ادامه گفت: تمام خوشحالی هر یک از ما و تیم درمان بهبودی حال بیماران است و روحیه خوب پرسنل را جزء داشته‌های اصلی سلامت می دانیم.

وی افزود: با وجود اینکه در فصل پاییز هستیم و احتمال زیاد شدن آمار بیماران کرونایی بسیار زیاد است، باید از لحاظ پشتیبانی و کمک به پرسنل پرتلاش، سخت کوش و درگیر در بیمارستان های سنترال استان اقدام نماییم و به لحاظ افزایش پرستار و کادر درمان، با مدیریت مسئولین بیمارستان ها به طوری که در خود مراکز خللی وارد نشود، تعدادی پرستار به بیمارستان های معین کرونا انتقال دهیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پایان گفت: با تجربه‌ای که در طول این مدت بدست آمده، پرسنل پرتلاش، مدیران توانمند و تیم پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی استان توانستند در این بحران نیز خوب عمل کنند، البته نقاط ضعفی هم وجود داشت که برطرف کردیم و خداروشکر همه پای کار هستند، چه مدیران ستادی، چه معاونت های دانشگاه و چه مراکز بهداشتی درمانی در این مدت با تمام توان پای کار هستند و از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.


١١:٠٨ - شنبه ٥ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٢٩١٣٦    /    تعداد نمایش : ٨٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج