چاپ        ارسال به دوست

آیین تودیع و معارفه سرپرست بیمارستان بی بی حکیمه خاتون(س) گچساران برگزار شد

 طی حکمی از سوی دکتر آرین غلامیان؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران، دکتر روح انگیز گرجی زاده به سمت سرپرست بیمارستان بی بی حکیمه گچساران منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بی بی حکیمه(س) گچساران؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران در آیین تودیع و معارفه سرپرست بیمارستان ضمن تبریک به دکتر گرجی زاده و آرزوی موفقیت برای وی، از زحمات دکتر پردیس بخشایی سرپرست سابق بیمارستان قدردانی کرد و افزود: امیدوارم دکتر بخشایی همچنان در درمان و بخش آی وی اف به عنوان منبع خدمت رسانی همکاری لازم را داشته باشند.

سرپرست جدید بیمارستان بی بی حکیمه گچساران نیز اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا و تحریم اقتصادی و در پی آن افزایش مشکلات بیمارستان و مردم جامعه، نیاز به همکاری تمام پرسنل در محیطی آرام، شاد و بدون حاشیه جهت به حداقل رساندن این مشکلات وجود دارد.

دکتر روح انگیز گرجی زاده بیان کرد: از زحمات دکتر غلامرضا تاجگردون نماینده اسبق شهرستانهای گچساران و باشت جهت راه اندازی بیمارستان بی بی حکیمه و بخش آی وی اف تشکر و قدردانی می کنم و اظهار داشت: جزء هیچ نهاد سیاسی خاشی نیستم.

وی همچنین از دکتر یزدانپناه؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی و دکتر غلامیان و حراست دانشگاه جهت اعتماد و واگذاری سرپرستی بیمارستان تشکر کرد و گفت: با تمام وجود پاسخگوی اعتمادشان خواهم بود.

وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: از زحمات دکتر بخشایی در این مدت تشکر می کنم و از تجارب مدیریتی ایشان بهره مند خواهیم شد و انتظار داریم همچنان در بیمارستان با ما جهت خدمت رسانی به مردم همکاری داشته باشند.

به گزارش وب دا؛ مراسم تودیع و معارفه سرپرست بیمارستان بی بی حکیمه(س) گچساران در سالن اجتماعات بیمارستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

 


١١:٣٠ - يکشنبه ٢٠ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٢٩٢٣٨    /    تعداد نمایش : ٥٥٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج