چاپ        ارسال به دوست

با حضور نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی صورت پدیرفت؛

افتتاح بخش سوختگی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج

 

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج از افتتاح بخش سوختگی بیمارستان آموزشی درمانی شهید بهشتی، در راستای افزایش و ارتقاء کیفیت هتلینگ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر سید ذاکر سعیدی نژاد افزود: به مناسبت هفته سلامت، بخش  سوختگی بیمارستان شهید بهشتی، با اعتبار 450 میلیون تومان مرمت، بازسازی استاندارسازی و برای ارائه خدمت به مردم افتتاح شد.

دکتر سیدی نژاد ضمن تشکر از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و معاون عمرانی استانداری که در مرمت و باسازی این بخش به صورت ویژه آنان را یاری کردند قدرانی نمود و ا ضافه کرد: با خرید 2 دستگاه تخت ICU ویژه بیماران سوختگی، از اعزام بیماران استان و شهرستان جلو گیری و شاهد کاهش اعزام بیماران با در صد بالا به استان‌های همجوار خواهیم بود.

وی تعداد تخت‌های فعال بخش جدید سوختگی را 17 تخت اعلام و تصریح کرد: از مزایای این بخش استاندار سازی و به روز بودن این بخش است.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در آئین افتتاح بخش‌های درمانی بیمارستان شهید بهشتی از تلاش‌های بی وقفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی، معاونین و رئیس بیمارستان که در تجهیز و نوسازی این بخش متحمل زحمات فراوانی شدند، تشکر کرد.

زارعی با اشاره به افزایش رضایت مراجعین به مراکز درمانی افزود: رضایت در مراکز درمانی بعد از اجرای طرح تحول نظام سلامت قابل توجه است و امیداواریم با اجرای این طرح مردم دغدغه کمتری داشته باشند.

وی اضافه کرد: هدف دولت و مجلس  از اجراي اين طرح کاهش بار درماني از دوش مردم بود که اين خواست به خوبي در حال محقق شدن است.

زارعی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید از همان ابتدای آغاز به کار اجرایی بر تغییرات در حوزه سلامت و کاهش دغدغه های مردم تاکید داشتند و اکنون و در پی اجرای موفق این طرح یکی از افتخارات دولت خدمات ارزشمند در حوزه سلامت است تا جایی که این طرح می تواند الگویی مناسب برای دیگر کشورها باشد.

برپایه این خبر؛ در راستای افزایش  و ارتقاء کیفیت هتلینگ، بخش سوختگی بیمارستان آموزشی درمانی بیمارستان شهید بهشتی، با حضور نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افتتاح شد.10-4-142

خبر: یحیی اسلام نژاد


١٥:٢٩ - شنبه ٥ ارديبهشت ١٣٩٤    /    شماره : ١٠٠٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٧٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج