چاپ        ارسال به دوست

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، خبر داد:

آزمون کتاب خدمات سلامت سطح اول برگزار شد


رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد از برگزاری آزمون کتاب خدمات سلامت سطح اول خبر داد و گفت: در این آزمون مسئولین و کارشناسان واحدهای ستادی و همچنین مسئولین مراکز بهداشتی و درمانی تحت پوشش، شرکت داشتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر محمدرضا محمدی، افزود: برنامه طرح تحول سلامت با هفت برنامه ملی تحول بهداشت و هشت پروژه پشتیبان همراه است.


وی ادامه داد: کتاب خدمات سطح اول با هدف یک راهنمای سریع برای استفاده اعضای تیم سلامت در ارائه مراقبت های جاری  تهیه شده است.


دکتر محمدی با بیان اینکه این کتاب به تمام مراکز و خانه های بهداشت جهت مطالعه و کسب اطلاعات لازم ارسال شده است، افزود: در واقع کتاب خدمات سطح اول راهنمای کلیه خدمات بهداشتی ادغام یافته که در حال حاضر تمامی فعالیت های بهداشتی در مراکز، خانه های بهداشت و پایگاه های حاشیه شهر بر اساس این کتاب است.


وی در خصوص هدف از برگزاری این آزمون خاطرنشان کرد: برگزاری این آزمون، سطح علمی کارکنان حوزه بهداشت را محک خواهد زد.

دکتر محمدی یادآور شد: این آزمون به کوشش مرکز آموزش بهورزی شهرستان برگزار و در مرحله بعدی کلیه کارکنان مراکز بهداشتی تحت پوشش و بهورزان شاغل در خانه های بهداشت و همچنین افراد شاغل در پایگاه های بهداشتی در این آزمون شرکت خواهند کرد.


بر پایه این خبر، آزمون کتاب خدمات سلامت سطح اول با شرکت مسئولین و کارشناسان واحدهای ستادی و همچنین مسئولین مراکز بهداشتی و درمانی تحت پوشش برگزار شد و مقرر گردید که به نفرات اول تا سوم این آزمون جوایز ارزنده ای اهدا می شود.7-15-142

 خبر: مهران قاسمی


١١:٢٢ - پنج شنبه ١٦ مهر ١٣٩٤    /    شماره : ١١١٧٣    /    تعداد نمایش : ١٣٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج