چاپ        ارسال به دوست

سفر وزير بهداشت/7

اهداي لوح تقدير خبرنگاران كهگيلويه و بويراحمدي به وزير بهداشت /درخواست عضويت افتخاري خبرنگاران در جلسه كارگروه اطلاع رساني/ مديريت جهادي دكتر چمن در دانشگاه علوم پزشكي استان

جمعي از مديران مسئول، سردبيران و خبرنگاران استان كهگيلويه و بويراحمد با اهداي لوح تقديري از وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در زمينه اجراي طرح تحول نظام سلامت تقدير نموده و خواستار شركت فعال خبرنگاران در كارگروه اطلاع رساني طرح تحول نظام سلامت شدند.

به گزارش وب دا؛ در جلسه هيات رئيسه دانشگاه علوم پزشكي استان كهگيلويه و بويراحمد كه صبح ظهر امروز در ياسوج برگزار شد، خبرنگاران حوزه سلامت كه در تمام طول سفر وزير بهداشت همراه وي بوده اند، با اهداي لوح تقديري طرح تحول نظام سلامت را حركت قابل تحسين و نشان دهنده تلاش هاي بي وقفه دولت عنوان نموده و از دكتر هاشمي تقدير كردند.


اين لوح تقدير را نماينده مردم بويراحمد و دنا در مجلس شوراي اسلامي به نمايندگي از خبرنگاران به دكتر هاشمي اهداء نمود.


همچنين نوروز كمايي، عضو خانه مطبوعات و روزنامه نگار نيز با بيان اينكه خبرنگاران اين استان، طرح تحول نظام سلامت حركت بزرگ و اميدوار كننده اي براي مردم مناطق محروم و كمتر توسعه يافته است؛ تاكيد كرد: با مديريت جهادي، پشتكار عالي وزير بهداشت و تدابير وي‍ژه دولت يازدهم شاهد تحولات اساسي در حوزه سلامت خواهيم بود.


اين گزارش حاكي است: در اين لوح تقدير آمده است:

جناب آقای دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی، اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت مرهون نگاه ویژه مقام معظم رهبری و تلاش های بی وقفه دولت تدبیر و امید و پشتکار تحسین برانگیز جنابعالی و مجموعه همکاران خدوم آن برادر گرامی در حوزه بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور است.

ما خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد که بنا بر رسالت خطیر خبری و اطلاع رسانی، از نزدیک در جریان فعالیت ها و تلاش های صورت گرفته در این استان هستیم. از مدیریت جهادی و زحمات صادقانه و شبانه روزی جناب آقای دکتر رضا چمن و مجموعه همکارانشان تقدیر نموده و آمادگی خود را جهت عضویت افتخاری در کارگروه اطلاع رسانی این طرح با هدف تسریع در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مردم غیور، قدرشناس و شهیدپرور استان، اعلام می نماییم.

انشاءالله که با توکل بر خداوند متعال و در زیر سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) موفق و مؤید باشید. 15-142

 


١٤:٤٠ - چهارشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٣    /    شماره : ٧٧١٧    /    تعداد نمایش : ٣١٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج