چاپ        ارسال به دوست

در راستای پیشبرد اهداف طرح تحول نظام سلامت در معاونت درمان صورت گرفت؛

جلسه مشترک کمیته های نظارتی، بازرسی و برنامه ریزی وسیاستگذاری برگزار شد

  در راستای پیشبرد اهداف طرح تحول نظام سلامت جلسه ای با حضور معاون درمان دانشگاه، مدیر امور بیمارستانها و تعالی خدمات بالینی، مدیر اداره نظارت و اعتباربخشی و روسای کارگروههای نظارتی در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار شد.


معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي كهگيلويه و بويراحمد، در اين جلسه، گفت: اجراي طرح "تحول نظام سلامت" كاري جهادي و انقلابي در بحث بهداشت و درمان كشور است.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه؛ دكتر پرويز يزدان‌پناه، هدف از برگزاري جلسات اين طرح را تحقق اهداف و  اجراي بهتر برنامه هاي طرح عنوان كرد و افزود: با تقويت سيستم هاي نظارتي به صورت جدي تر به منظور بهره مندي به هنگام مي توان در افزايش رضايتمندي مردم از خدمات درماني موثر واقع شد.

وي اظهار داشت: نتایج ارزیابی و بازرسی تیم های نظارتی کشوری از بیمارستان‌های مشمول، زمینه ساز دستیابی به اهداف اصولی برنامه های طرح تحول نظام سلامت است.

دبير طرح تحول نظام سلامت دانشگاه علوم پزشكي استان هدف از این بازرسی ها و نظارت ها را افزایش آگاهی کارشناسان نظارتی و دیگر بخش های سهیم در روند اجرایی برنامه عنوان کرد و افزود: به این ترتیب برخی نواقصات در روند اجرای طرح  و همچنین نقاط قوت شناسایی شده تا اقدامات اصلاحی در خصوص ترفیع نمودن ایرادات در راستای پیشبرد اهداف عالی طرح انجام پذیرد.

برپايه این گزارش؛ کارشناسان  کمیته های نظارتی و برنامه ریزی، گزارشاتی از روند اجرای طرح در مراکز درمانی دانشگاه ارائه نموده و در پایان اهداف برنامه ها به تفکیک در چارچوب مفاد دستورالعمل مربوطه طرح مطرح شد. 13-15-142

 


٠٠:٠٥ - سه شنبه ٣ تير ١٣٩٣    /    شماره : ٧٧٦٥    /    تعداد نمایش : ٣٩٥١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج