چاپ        ارسال به دوست

در ادامه سلسه جلسات برنامه تحول نظام سلامت برگزار شد؛

هفتمین نشست مشترک کمیته های برنامه ریزی، سیاستگذاری و نظارت و بازرسی در معاونت درمان

  هفتمین جلسه مشترک کمیته های اجرایی برنامه تحول نظام سلامت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، با حضور معاون درمان و روسای کمیته های برنامه ریزی و سیاستگذاری و نظارت و بازرسی و کارگروههای نظارتی در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار شد .

معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي كهگيلويه و بويراحمد در این جلسه با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت در حال حاضر اولویت اصلی دانشگاه بوده، براهتمام و جدیت اعضاء کمیته ها و کارگروهها در راستای تحقق اهداف این طرح تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر پرويز یزدان پناه ضمن تاکید مجدد بر اجرای همه جانبه برنامه تحول نظام سلامت در کلیه مراکز درمانی دانشگاه افزود: با اجرای این طرح خدمات بی نظیر و هدفمندی به مردم ارائه می شود.

همجنین روسای کمیته های اجرایی و دبیران کارگروههای برنامه تحول نظام سلامت نیز در این جلسه به بیان نحوه اجرا، ابهامات، مشکلات و پیشنهادات خود در راستای بهتر اجرا شدن برنامه بحث و  تبادل نظر نموده و هر کدام به ارائه گزارشی از چگونگی اجرای مصوبات جلسات گذشته درحوزه خود پرداختند .

در ادامه این نشست دکتر رشیدی و دكتر دهراب پور روسای کمیته های سیاستگذاری و نظارت و بازرسی مطالبی به شرح ذیل  در خصوص روند اجرایی و نظارتی برنامه ارائه کرده  " برنامه ارتقاء هتلینگ طبق دستورالعمل کشوری در بیمارستانها اجرا و رصد گردد – برنامه اعتبار بخشی با کمیت و کیفیت بیشتری نسبت به قبل ادامه یابد – حق الزحمه و مقیمی به بیمارستانها در موعد مقرر واریز شود  ....  و مقرر گردید توسط دبیران کارگروهها بررسی و نتایج در جلسات آتی  اعلام گردد.13-15-142


١٠:٠٠ - سه شنبه ١٠ تير ١٣٩٣    /    شماره : ٧٨٤٢    /    تعداد نمایش : ١٨٨٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج