چاپ        ارسال به دوست

رئیس کمیته بیمه و منابع طرح تحول سلامت دانشگاه گفت:

نشست بررسی چالش‌های مربوط به سازمان های بیمه گر با مراکز درمانی

مدیر اقتصاد درمان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات سازمان های بیمه گر با بیمارستان های دولتی استان در سالن جلسات معاونت درمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ ابراهیم نعیمی، به تشریح مواردی از موانع و ابهامات موجود بین سازمان های بیمه گر پایه و بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه پرداخت و خواستار بررسی و رفع مشکلات پیش رو و ارتقاء کیفیت خدمات درمانی در جهت افزایش رضایتمندی مردم شد .

وی با بیان اینکه، با مصوب شدن تعرفه خدمات درمانی بر اساس کتاب ارزش گذاری نسبی خدمات، تمام مراکز درمانی و سازمان های بیمه گر موظف به اجرای مفاد آن خواهند بود، اظهار داشت: موفقیت اجرای طرح در گرو همکاری مراکز درمانی، پزشکان و سازمان های بیمه گر خواهد بود که خوشبختانه اکثر بیمه های پایه، تعرفه های مصوب را پذیرفته اند.

رئیس کمیته بیمه و منابع طرح تحول سلامت دانشگاه، با اشاره به اینکه تعامل خوبی بین دانشگاه علوم پزشکی استان، سازمان‌های بیمه گر و نظام پزشکی برای اجرای این طرح وجود دارد، عنوان کرد: نقش بیمه‌ها را در اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت انکار‌ناپذیر نیست و امیدواریم با عزم ملی و مدیریت جهادی، زمینه لازم را برای اجرای این طرح در استان به صورت مطلوب فراهم آوریم.


 

این گزارش حاکی است؛ اعضای حاضر در جلسه، به بررسی چالش‌ها و موانع موجود و پیش آمده در رسیدگی به اسناد بیمارستانی و تعرفه خدمات درمانی توسط سازمان های بیمه گر پرداخته و مشکلات بوجود آمده در این زمینه ها، مطرح و راهکارهای رفع مشکلات و ابهامات مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

بر پایه این خبر؛ در این جلسه که مدیر امور بیمارستان‌ها، مدیراقتصاد درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، مدیران و نمایندگان بیمه های پایه استان، مدیران مالی بیمارستان ها وجمعی از کارشناسان معاونت درمان حضور داشتند، در سالن جلسات معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.13-4-142

خبر: محمدرضا قنبری


٠٠:٣٨ - شنبه ٢٠ دی ١٣٩٣    /    شماره : ٩٢٧٧    /    تعداد نمایش : ٣٠٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج