چاپ        ارسال به دوست

در هشتمين روز از دهه فجر صورت گرفت؛

افتتاح بخش مراقبت های ویژه نوزادان (N.I.C.U)بيمارستان امام سجاد(ع)

رئيس بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج از افتتاح بخش مراقبت های ویژه نوزادان (N.I.C.U) در راستای طرح تحول نظام سلامت در هشتمين روز از دهه فجر انقلاب اسلامي خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ؛ دکتر فرزاد وفایی افزود: برای بهسازی و تکمیل این بخش درمانی بالغ بر 5 میلیارد و 586 ميليون ریال هزینه شده است.


وي خاطر نشان كرد: بخش مراقبت هاي ويژه نوزادان در طبقه دوم اين بيمارستان با زير بناي 300 مترمربع آماده ارائه خدمت به هم استاني ها مي باشد.


دكتر وفايي با بيان اينكه هدف از گسترش اين بخش رضايتمندي ارباب رجوع و خدمات رساني بهتر در راستاي طرح تحول نظام سلامت بوده، تصريح كرد: بخش مراقبتهاي ويژه نوزادان اين بيمارستان از 7 تخت به 15 تخت ارتقاء داده شد.

رئيس بيمارستان امام سجاد(ع) ياسوج اظهار داشت: در گذشته نوزادانی که به طور نارس متولد می شدند به دلیل کمبود امکانات باید برای ادامه درمان به مراکز درمانی شیراز انتقال داده می شدند که با بهسازی و تجهیز این بخش درمانی، این مشکل برطرف و در خود بیمارستان درمان می شوند.


وي همچنين از افتتاح رمپ ارتباطي(راهروي ارتباطي بين ساختمان درماني قديم و ساختمان جديد اين بيمارستان) و آشپزخانه بيمارستان با اعتباري بالغ بر يك ميليارد و 340 ميليون ريال خبر داد.


دكتر وفايي در پايان از همکاری و همدلی مسئولان دانشگاه و کارکنان این بیمارستان برای اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت و خدمات رسانی مطلوب به بیماران تقدیرکرد.

برپايه اين گزارش؛ بخش NICU بيمارستان امام سجاد(ع) با حضور نماينده مردم بويراحمد و دنا در مجلس شوراي اسلامي، رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان و جمعي از مسئولين ادارات شهرستان بويراحمد در هشتمين روز از دهه فجر افتتاح شد.5-15-142

خبر: احمد جاودانه


١٢:٣٠ - يکشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٣    /    شماره : ٩٤٢٩    /    تعداد نمایش : ٥٨٩٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج