چاپ        ارسال به دوست

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛

برگزاری جلسه ارزیابی و پایش عملکرد بیمارستان‌های استان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان از برگزاری جلسه ارزیابی و پایش عملکرد بیمارستان‌های استان در زمینه طرح تحول نظام سلامت، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدانپناه ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل جامعه پزشکی و درمانی به خاطر اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت، افزود: اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت یک انقلاب در نظام سلامت بود، چرا که حسن برخورد و توجه پرسنل جامعه پزشکی در قالب اجرای صحیح این طرح در جهت اقبال و استقبال مردم بسیار کمک کننده بود.

وی با بیان اینکه در راستای این طرح اقدامات شایسته‌ای در بیمارستان‌های استان انجام شده است، تصریح کرد: اطلاع داشتن مردم از این طرح حق آنها و همچنین اجرای طرح تحول نظام سلامت و راهنمایی مردم برای آگاهی از این طرح، وظیفه قشر جامعه پزشکی و درمانی است.

مدیر امور بیمارستان‌های استان نیز در ادامه این جلسه گفت: مهمترین آزمون این طرح سربلندی خدمتگزاران و خادمان خود در بیمارستان‌ها و حوزه های ستادی بوده است.

دکتر امیر رشیدی اظهار داشت: سلامت سرمایه ارزشمندی است که حفظ و ارتقای آن باید جز مهمترین تلاش‌های زندگی روزمره انسان‌ها محسوب شود.

وی روند اجرای طرح تحول سلامت در بیمارستان‌های استان را رو به پیشرفت عنوان و تصریح کرد: تلاش، همدلی، نظارت و استفاده از همه ظرفیت‌های علمی و پشتیبانی در جهت اجرای هر چه بیشتر مفاد طرح تحول نظام سلامت در مراكز درمانی، آینده‌ای روشن برای این طرح می‌سازد.

دکتر رشیدی در تشریح خدمات صورت گرفته از ابتدای طرح تحول نظام سلامت تاکنون، افزود: این طرح در این مجموعه با موفقیت آغاز شد و با رضایت مراجعان همراه بوده است و نتایج قابل قبولی طی مدت نه ماه از آن استنتاج شده که با پیشرفت طرح و پایش آن، نقاط ضعف شناسایی و رفع خواهند شد.

وی درادامه با توجه به حضور کارشناسان و بازرسان وزارت بهداشت درمان در آینده نزدیک از بیمارستان‌ها ، خواستار توجه ویژه مسئولین و کارشناسان طرح تحول نظام سلامت استان شد.

دکتر رشیدی در پایان این جلسه به آیتم‌های مورد توجه بازرسان اشاره و موارد هفت گانه طرح تحول نظام سلامت را برای مدعوین بصورت عملی پرزنت کرد و در ادامه جلسه هر کدام از مسئولین نظرات و پیشنهادات خود را ارئه نمودند.

بر پایه این خبر؛ جلسه ارزیابی و پایش عملکرد بیمارستان‌های استان با حضور معاون درمان دانشگاه، مدیر امور بیمارستان‌ها و مدیر بر نظارت بیمارستان‌ها، روسای بیمارستان‌های استان و کارشناسان طرح تحول نظام سلامت در سالن کنفراس معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.10-4-142

خبر: یحیی اسلام نژاد


٠٨:٣٣ - سه شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٣    /    شماره : ٩٤٩٦    /    تعداد نمایش : ١٩٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج