چاپ        ارسال به دوست

معاون توسعه و مديريت توسعه منابع دانشگاه علوم پزشكي كهگيلويه و بويراحمد خبر داد؛

تجهيز 65 خانه بهداشت افتتاحي دهه فجر

معاون توسعه و مديريت توسعه منابع دانشگاه علوم پزشكي كهگيلويه و بويراحمد از تجهيز 65 خانه بهداشت افتتاحي در دهه فجر امسال با اعتبار23  ميليارد و 400 ميليون ريالي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي ياسوج؛ دكتر امام بخش قائدي افزود: با اختصاص 360 ميليون ريال جهت تجهيز هريك از خانه هاي بهداشت از يك درصد ارزش افزوده، پيش بيني مي شود تا پايان سال جاري، 65 خانه بهداشت مجهز به همه وسايل مورد نياز شود.

وي اشاره اي به تجهيزات مورد نياز خانه هاي بهداشت داشت و تصريح كرد:  سلامت انسان یکی از نعمت های بزرگ الهی است که اگر از انسان گرفته شود نعمت های دیگر کارآیی ندارد، اگر بخواهیم در هر حوزه  کار کنیم اول باید سالم باشیم تا توان انجام کار را داشته باشیم.

دكتر قائدي با اشاره به رسالت خطير دولت، ادامه داد:  یکی از شاخص‌ترین رسالت مهم دولت یازدهم بحث سلامت است و نکته مهم آن این است که به صورت گسترده و در تمام نقاط کشور حضور بهداشت و خانه بهداشت حس شود، كه با تلاش وزير محترم بهداشت تا كنون اين مهم تحقق يافت.

وی در پايان با بیان اینکه امیدواریم تا پایان امسال همه خانه های بهداشت استان مجهز شوند، گفت : با اعتباري بالغ بر 75 میلیارد و 400 میلیون ريال برای تجهیز و احداث خانه های بهداشت استان هزینه کردیم.15-142


٠٩:٢٤ - يکشنبه ٣ اسفند ١٣٩٣    /    شماره : ٩٥٣١    /    تعداد نمایش : ١١٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج