چاپ        ارسال به دوست

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد؛

تجهیز بخش‌های سوختگی و آزمایشگاه بیمارستان شهید بهشتی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: تجهیزات و ملزومات پزشکی بخش‌های سوختگی و آزمایشگاه خریداری و تجهیز می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدانپناه از بخش‌های مختلف بیمارستان و از روند بازسازی، تعمیر بخش‌های سوختگی، آزمایشگاه و ساختمان جدید امور مالی این بیمارستان مطلع شدند.

دکتر یزدان پناه با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت یادآورشد: اجرای این طرح موجب نظم و انضباط در نظام سلامت کشور شد که اعتماد مردم به دولت را ارتقاء بخشیده است.

 وی خاطر نشان کرد: اکنون اجرای طرح تحول نظام سلامت به تابلوی معرفی تلاش های دولت تدبیر و امید تبدیل شده و امید است با تعامل و هم افزایی های فرا بخشی این طرح تحول زا ادامه یابد و شاهد رشد و ترقی بیش از پیش سطح خدمات با کیفیت به مراجعین در همه سطوح باشیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی در ادامه پس از شنيدن مسائل و نيازهاي اساسي از زبان مسئولين بيمارستان شهید بهشتی، به همراه هيئت همراه از بخش‌هاي مختلف بيمارستان بازديد كرد.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج در ادامه با اشاره به طرح‌هاي در دست اقدام بيمارستان گفت: با حمایت رئیس و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان خوشبختانه بخش‌های این بیمارستان یکی پس دیگری مرمت و بازسازی کامل شدند و اگر پشتکار و تلاش مسئولین رده بالا دانشگاه نبود یقینا شاهد چنین پیشرفتی نبودیم.

 وی همدلی و همفکری و تعامل سازنده را در پیشبرد خدمات انجام شده ارزیابی کرد و ادامه داد: اميدواريم  در آينده بقیه بخش‌های که نیاز به نوسازی و مرمت داشته نیز در اولویت قرار بگیرند.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی با توجه به اینکه بیش از 85 درصد بخش‌های بیمارستای بازسازی و مرمت و تجهیز شدند خاطر نشان کرد: هدف خادمان مردم در این بیمارستان، بهبود و ارتقاء سطح خدمات با کیفیت به آحاد جامعه است.

دكتر سعیدی نژاد افزود: اصلاح فضاهاي فيزيكي و سيستم مديريتی با به‌ كارگيري مدل بهبود كيفيت و اصلاح سيستم‌هاي، درماني، آموزشي و مالي را از محورهاي اصلي برنامه استراتژيك بيمارستان شهید بهشتی خواند.10-4-142

خبر: یحیی اسلام نژاد


٠٩:٣٣ - شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٤    /    شماره : ٩٨٩١    /    تعداد نمایش : ١٨٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج