صفحه اصلی > صفحه ی نمایش خبر دانشگاه 


پیام نوروزی دکتر ایلامی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان

دکتر اورنگ ایلامی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیام تبریک نوروزی تاکید نمود: زحمات، تلاش و کوشش های بی بدیل همکارانم در عرصه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد را در سرایش سرود تحول سلامت،آنهم به بهترین وجه ممکن، قدر می نهم.
پیام نوروزی دکتر ایلامی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان

دکتر اورنگ ایلامی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیام  تبریک نوروزی تاکید نمود: زحمات، تلاش و کوشش های بی بدیل همکارانم در عرصه سلامت  استان کهگیلویه و بویراحمد را در سرایش سرود تحول سلامت،آنهم به بهترین وجه ممکن، قدر می نهم.

به گزارش وب دا، در این پیام آمده است:

به نام آنکه هستی نام از او یافت

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

فرا رسیدن سال نو، نویدبخش شکفتن شکوفه های تدبیر و امید و تحول آینده است؛ آینده ای که همگان امید داریم در همه جهات آن بهتر از گذشته باشد.

نوروز، مجال تحول در عالم طبیعت است، فرصتی است برای تحول درون و اصلاح امور؛ لذا در این بهترین ساعات و نیکوترین ایام از آفریننده جان ها و روان ها خواستاریم که تحول به احسن الحال و الاحوال را که مضمون دعای شریف تحویل سال نوست در سراسر حیات فردی و اجتماعی و همه ابعاد معنوی و مادی زندگی ما جاری سازد.

اینجانب به عنوان قطره ای از دریای خروشان تلاشگران و خدمتگزاران حوزه سلامت کشور، ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن نوروز فرخنده سال ۱۳۹۶، زحمات، تلاش و کوشش بی بدیل همگی همکارانم در عرصه سلامت خصوصا اساتید، پزشکان، پرستاران، کلیه کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان کهگیلویه و بویراحمد در جای جای این استان پهناور را در سرایش سرود تحول سلامت،آنهم به بهترین وجه ممکن، قدر می نهم.

رجای واثق دارم ایزد منان سال جدید را نقطه عطفی در عرصه سلامت ایران و ایرانیان قرار دهد و در این نوروز از سال نو، خاضعانه از ذات اقدس الهی،برای همه هم میهنان بویژه همکاران و همراهان خود در پهنه این استان، سالی  سرشار از سلامت، سعادت، سخاوت ،سیادت، سرور و سروری در سایه سار الطاف حق آرزومندم.

 

دکتر اورنگ ایلامی

سرپرست دانشگاه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آمار مراجعه کنندگان به وب سايت

بازديد کنندگان آنلاين:7
بازديد امروز سايت:2710
بازديد اين صفحه:1268183
تعداد کل بازديد:7830160

آدرس:

ياسوج-بلوار شهيد مطهري-دانشگاه علوم پزشکي ياسوج

تلفن تماس:

074-33337230-31

دورنگار:

074-33337230

انجمن ها


انجمن سلامت دانشگاه