چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧
سال 97، سال «حمایت از کالای ایرانی» گرامی باد
پیوندهای مهم

تماس با حراست
آدرس پست الکترونیکی حراست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
herasat@yums.ac.ir
اخبار > اولین کمیته بهداشت محیط در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

اولین کمیته بهداشت محیط در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج برگزار شد

اولین کمیته بهداشت محیط بیمارستان شهید بهشتی یاسوج با حضور رئیس و مدیر بیمارستان و اعضا این کمیته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج؛ رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج، گفت: کمیته های بیمارستانی به عنوان محور هدایت بیمارستان برنامه ریزی، سازماندهی و هماهنگی فعالیت های بیمارستان را انجام می دهند.

دکتر سید ذاکر سعیدی نژاد، افزود: کمیته های بیمارستانی بازوهای مشورتی و تصمیم گیری رئیس و مدیر بیمارستان و به عنوان اتاق فکر بیمارستان محسوب می شوند.

وی اظهار داشت: امید است با فعال تر شدن کمیته ها، شناسایی معضلات و مشکلات اصلی بیمارستان آسان تر و راه حل هایی جهت افزایش کیفیت و بهبود عملکرد بیمارستان در راستای رضایت گیرندگان خدمت ارائه شود.

سعیدی نژاد تصریح کرد: در ادامه این جلسه به بررسی چک لیست وضعیت بهداشت محیط بیمارستان در سه ماهه آخر سال پرداخته و در خصوص مواردی که قابلیت اصلاح دارند تصمیماتی گرفته شد.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج، اذعان نمود: همچنین گزارش بازدید کارشناس بهداشت محیط بیمارستان بررسی و تصمیماتی در خصوص رفع نواقص موجود در این واحد گرفته شد در پایان نیز در خصوص میزان تولید پسماندهای عفونی، عادی، نوک‌تیز و برنده به اعضای کمیته توضیحاتی ارائه شد.

به گزارش وب دا؛ در پایان مهمترین دستورالعمل های بهداشت محیط در بخش اعتبار بخشی از جمله؛ نظارت بر بهداشت محیط بیمارستان، نظارت بر بهداشت فردي و نظافت کارکنان، نظارت بر نحوه جداسازي و دفع، بهداشتی زباله ها، آموزش بهداشت و آموزش نحوه دفع بهداشتی زباله ها به پرسنل و کارکنان، نظارت بر نحوه استفاده صحیح و به مقدار مجاز از مواد ضدعفونی کننده و شوینده توسط پرسنل مربوطه و ارائه آموزشهاي لازم به پرسنل و .. برای اعضا قرائت شد.142-10

 


١١:٤٧ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٣٥٣    /    تعداد نمایش : ١٥٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار مرتبط

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به  دانشگاه علوم پزشكي ياسوج است.
طراحی و راه اندازی : اداره روابط عمومی با مشارکت اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه