دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨
سال 98؛ سال رونق تولید گرامی باد
پیوندهای مهم

تماس با حراست
آدرس پست الکترونیکی حراست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
herasat@yums.ac.ir
اخبار > برگزاری جلسه کمیته آموزش در بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج+عکس


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه کمیته آموزش در بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج+عکس

سرپرست بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج، گفت: آموزش به عنوان رکن اصلی در فرایند پیشرفت های علمی در علوم مختلف به ویژه علوم پزشکی مورد تاکید اندیشمندان و صاحب نظران بوده است و کشورهای پیشرفته و توسعه یافته، اقتصاد خود را بر اساس آموزش صحیح پایه گذاری کرده اند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج؛ دکتر سجاد حسن زاده نقش آموزش را در پیشرفت و بالندگی را نقشی اساسی و بی بدلیل دانست و افزود: برای رشد و بالندگی و شکوفایی لازم است به مقوله آموزش، بیش از پیش توجه شود زیرا عصر حاضر، عصر انفجار اطلاعات و به نوعی پیچیدگی و تنوع اطلاعات است.

وی اظهار داشت: نقش آموزش در بیمارستان های آموزشی، درمانی به عنوان نقش کلیدی و مهم باید حفظ و همواره به اهمیت آن افزوده شود.

دکتر حسن زاده اذعان داشت: به منظور ساماندهی و بستر سازی مناسب برای تصمیم گیری در امور آموزشی مرکز، متناسب با نیازها و در چارچوب آیین نامه ها و دستورالعمل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کمیته آموزش تشکیل می شود.

وی ایجاد هماهنگی و هدایت فرایندهای آموزشی اساتید و دانشجویان مرکز از طریق سیاستگذاری برنامه های منسجم آموزشی و بهبود و تقویت فعالیت های آموزشی و پژوهشی اساتید، دانشجویان و محققان مرکز را از اهداف این کمیته برشمرد.

سرپرست بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج گفت: با توجه به آموزشی و درمانی بودن این بیمارستان لازم است که اساتید، پزشکان متخصص و دانشجویان با استفاده از ظرفیت های موجود جهت ارتقاء و بهبود کیفیت آموزش حداکثر تعامل و همکاری را داشته باشند.

به گزارش وب دا؛ در پایان اعضاء جلسه پیرامون موانع و مشکلات مربوط به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند و راهکارهای لازم را جهت رفع موانع موجود بیان نمودند.5


١٧:٤٢ - سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٥٦٩    /    تعداد نمایش : ١٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار مرتبط

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به  دانشگاه علوم پزشكي ياسوج است.
طراحی و راه اندازی : اداره روابط عمومی با مشارکت اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه