چاپ        ارسال به دوست

پلمپ اماکن تفریحی و گردشگری در شهر سی سخت+ تصویر

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از پلمپ اماکن تفریحی و گردشگری شهر سی سخت که پروتکل های بهداشتی در ایام بحران کرونا را رعایت نکرده بودند، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا؛ مهندس ظفر پریسای، گفت: طی بازدیدی به همت تلاش واحد بهداشت محیط و اداره صمت(صنعت، معدن، تجارت) شهرستان دنا اماکن تفریحی و باغات اجاره ای شهر سی سخت به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی پلمپ و به مراجع قانونی معرفی شدند.

وی افزود: در مرحله اول خدمات رسانی این صنوف که جز اماکن پر خطر در این ایام می باشد جرم بوده و با متخلفین این امر برخورد خواهد شد.

 در ادامه مهندس محمد باقر شایان؛ معاون بهداشتی شبکه خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت شیوع کرونا در شهرستان و همجوار بودن استان با استان های با وضعیت قرمز، پذیرش هر گونه مسافر در اماکن گردشگری ممنوع بوده و در صورت مشاهده و گزارش با متخلف برخورد خواهد شد.

شایان اذعان داشت: بعد از پلمپ این باغ ها در سطح شهر و بیرون از شهر سی سخت با هماهنگی دادستان و معرفی آن ها به دادستانی ضمن برخورد قضایی با آن ها تا اطلاع ثانوی این صنوف از ادامه فعالیت باید خود داری کنند.

به گزارش وبدا: باغات تفریحی و گردشگری در شهرستان دنا از جمله مناطق پرخطری است که در صورت ادامه فعالیت در این مکان ها شیوع ویروس کرونا بیشتر خواهد شد.


٠١:٢١ - چهارشنبه ٨ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٥٦٩    /    تعداد نمایش : ٣١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج