چاپ        ارسال به دوست

ضبط دو گروه ارکستر در عروسی در شهرستان دنا+ تصویر

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از ضبط دو گروه ارکستر در عروسی و معرفی به مراجع قضایی به دلیل فعالیت غیر مجاز در ایام شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا؛ مهندس ظفر پریسای گفت: به همت و تلاش تیم سلامت شهرستان دنا و با همکاری نیروی انتظامی دو گروه ارکستر که به صورت غیر مجاز در حال فعالیت بودند ضبط و به مراجع قضایی معرفی گردیدند

مهندس پریسای افزود: شهرستان دنا از لحاظ شیوع ویروس کرونا در وضعیت سفید قرار نگرفته است فلذا فعالیت هر گونه ارکستر در جشن ها و دور همی ها ممنوع بوده و در صورت مشاهده فعالیت برخورد قاطع قانونی خواهد شد.

 معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا ادامه داد: تیم سلامت بهداشت پاتاوه در مقابله با شیوع ویروس کرونا در این بخش با مدیریت مهندس محسن معارفی امروز موفق به کشف و ضبط دو گروه ارکستر و معرفی آنان به دادستانی شهرستان شدند.

مهندس شایان در ادامه اذعان داشت: از آنچا که بخش پاتاوه بیشترین جمعیت را در حوزه روستاهای تحت پوشش دارد. از بهورزان خواستاریم که از برگزاری هر گونه جش و عزا و دورهمی جلوگیری کرده و در صورت مشاهده تخلف بهداشت و درمان شهرستان را مطلع کنند.

معارفی؛ مسئول امور عمومی مرکز جامع سلامت شهر پاتاوه و نماینده شبکه بهداشت در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نیز افزود: سلامت مردم برای بهداشت و درمان در اولویت قرار دارد و در صورت مشاهده هر گونه دروهمی، عروسی و جشن با برگزار کنندگان برخورد خواهد شد.

 


٠١:١٣ - دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٦٤٣    /    تعداد نمایش : ٨٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج