چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با فرمانده نیروی انتظامی استان

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همراه مدیر روابط عمومی دانشگاه به مناسبت هفته ناجا با فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار و از خدمات شبانه ‌روزی حافظان نظم و امنیت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدان پناه در این دیدار گفت: سلامت و امنیت دو رکن اساسی جوامع بشری است که ایجاد هر گونه خلل در آنها می تواند جامعه بشری را تحت تاثیر خود قرار دهد.

 وی ادامه داد: امنیت جامعه عمدتا بر عهده نیروی انتظامی است و امنیت امروز خود را مرهون تلاش این عزیزان می دانیم و هفته ناجا را به آنها تبریک می گوییم.

دکتر یزدان پناه با بیان اینکه تامین 30 درصد سلامت جامعه بر عده دانشگاه علوم پزشکی است، یادآور شد: 70 درصد تحقق سلامت در جامعه برعهده سایر سازمان ها و نهاد های درون بخشی است که نیروی انتظامی نیز کمل همکاری را به خصووص در بحران کرونا داشته است.

 وی ابراز داشت: خدمات شبانه روزی پلیس برای حفظ امنیت بر کسی پوشیده نیست و گواه این موضوع امنیتی است که در استان احساس می شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: امنیت و سلامت مکمل های مهمی در جامعه به شمار می روند که متاسفانه در نظر عموم هر دو کم رنگ هستند و زمانی که دچار فقدان و یا مشکلی در آنها می شویم تازه به اهمیت آنها پی خواهیم برد.

سرهنگ کی قباد مصطفایی افزود: با نگاهی به آمار ها و واکاوی آنها متوجه می شویم که بسیاری از شاخص های  امنیت در کشور و نیز استان  نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

وی ادامه داد: در حوزه سلامت نیز با ظهور ویروس نوپدید کرونا که ابعاد مختلف زندگی مردم را تحت شعاع خود قرار داده است همراه و همپای حوزه بهداشت و درمان گام برداشته و از هیچ تلاشی درغ نکردیم.

مصطفایی خاطر نشان کرد: در طی مدت 10 ماهه بروز بیماری در کشور نیز شاهد تلاش های شبانه روزی کادر بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی استان بودیم که شایسته است از زحمات آنها کمال قدردانی را ابراز داریم.

به گزارش وب دا؛ در ادامه دکتر پرویز یزدانپناه به همراه فرمانده نیروی انتظامی استان و جمعی از مسئولین دانشگاهی و انتظامی با حضور در بیمارستان امام سجاد(ع) از خدمات و تلاش های کادر درمان این بیماستان قدردانی نمودند.


١٤:٤٣ - يکشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٢٩٢٦٧    /    تعداد نمایش : ٤٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج