٠٩:١٧ - شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩

مسدود شدن اماکن گردشگری و جلوگیری از ورود مسافرین به شهرستان بهمئی در تعطیلات عید فطر

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی از مسدود شدن کلیه اماکن گردشگری و اعمال محدودیت عبور ومرور محورهای ورودی شهرستان در تعطیلات عید فطر خبر داد.

١٩:٥٦ - پنج شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٩

برگزاری جلسه شورای سلامت شهرستان بهمئی با حضور سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان+تصاویر

هشتمین جلسه اضطراری شورای سلامت شهرستان بهمئی با محوریت کرونا و با حضور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان، فرماندار شهرستان بهمئی، مدیر شبکه و کلیه اعضای شورای تامین و شورای اداری در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار گردید.

١٨:٤٠ - پنج شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٩

بازدید معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی+تصاویر

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان به همراه مهندس قلعه گلاب معاون فنی و مهندس عوض پور سرپرست واحد مبارزه با بیماریهای معاونت بهداشتی از ستاد شبکه بهداشت و درمان بهمئی و همچنین پایگاه بهداشتی شماره 1 شهری لیکک بازدید نمودند.

١٢:٤٩ - شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٩

کشف و جمع آوری بیش از یک تن دوغ تاریخ مصرف گذشته در شهر لیکک

مهندس علی آبشنگ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی از کشف و جمع آوری بیش از یک تن دوغ تاریخ مصرف گذشته توسط بازرسین بهداشت محیط این شبکه در شهر لیکک خبر داد.

١٠:١٤ - شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٩

رعایت اصول صحیح تغذیه در ماه مبارک رمضان

کارشناس مسئول واحد بهبود تغذیه شبکه بهداشت و درمان بهمئی گفت: در ماه مبارک رمضان رعایت اصول صحیح تغذیه تاثیر مهمی در تقویت سیستم ایمنی بدن برای مقابله با عفونت ها دارد.

١٢:٥٦ - سه شنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٩
با شروع هفته سلامت در سال 99،

تجلیل از بهورزان، پزشکان، پرستاران و پرسنل آزمایشگاه در شهرستان بهمئی+ تصاویر

با شروع هفته سلامت در سال 99، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی به همراه جمعی از همکاران ستادی شبکه از پایگاه های بهداشتی شماره 1 و 2 شهر لیکک و همچنین مرکز بهداشتی درمانی شبانه روزی شهر لیکک بازدید و از بهورزان، پزشکان، پرستاران و سایر همکاران تجلیل نمودند.

١٢:٥٧ - دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩

برگزاری ششمین جلسه اضطراری شورای سلامت شهرستان بهمئی با محوریت پیشگیری ومقابله با کرونا

ششمین جلسه اضطراری شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان بهمئی با محوریت پیشگیری و مقابله با کرونا، با حضور فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان و مسئولین سایر دستگاههای اجرایی شهرستان و در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.


2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>