پنج شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٢

جزئیات خبر

بیانیه حریم خصوصی

بیانیه امنیت اطلاعات:

دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. لذا در این بيانيه توضيح مي دهيم که چه اطلاعاتي را از کاربران اين مجموعه دانشگاهي دريافت مي کنيم و اين اطلاعات به چه منظوري مورد استفاده قرار گرفته و چگونه از آن محافظت مي گردد.

امنیت اطلاعات و حفظ حریم شخصی :

ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماييم، اطلاعات دريافت شده که جنبه شخصي داشته باشند و يا کاربر با نمايش عمومي آن موافق نباشد به هيچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمايش عموم قرار نمي گيرد . براي حفظ امنيت اطلاعات از به روزترين شيوه هاي مرسوم جهت جلوگيري از دسترسي هاي غير مجاز و نفوذ به سيستم استفاده مي گردد لازم به ذكر است كه كاربران اين مجموعه شامل پزشكان،کادر درمانی,اساتید، کارکنان و دانشجویان می باشند که حفظ اطلاعات شخصی آنها يکي از با اهميت ترين وظايف ما در حوزه وب سايت دانشگاه مي باشد.

محتوی وب سایت:

وب سایت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج علاوه بر سامانه مديريت محتوا جهت اطلاع رساني از فعاليت هاي سازمان داراي چندين سامانه نرم افزاري که هر يک با هدف خاصي جهت سرويس دهي بهتر به مراجعين به مراکز درماني و اداري همچنين كاركنان شاغل يا بازنشسته و دانشجويان دانشگاه طراحي شده است بهره می برد.

نظارت بر محتوای پرتال سازمان و کلیه زیر سایت هاي آن به عهده واحد روابط عمومي دانشگاه بوده و کار فني و آموزشي سايت توسط مديريت آمار و فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صورت مي پذيرد.

مالکیت معنوی و حق انتشار:

این وب‌سایت و همه محتوای آن تحت مالکیت معنوي دانشگاه علوم پزشکي یاسوج بر مبناي قوانين کشور جمهوري اسلامي ايران مي‌باشد. هرگونه توليد مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در سايت‌ها و يا چاپ تمام يا بخشي از هر نوع محتواي موجود در اين سايت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردي كه موافقت‌نامه معتبر كتبي از سوي وزارت بهداشت و درمان صادر شده باشد.

هیچ نام تجاری، علائم تجاری، علائم خدماتی و آرم تجاري به منظور تبليغات در وب‌سايت وجود ندارد. موارد احتمالي نيز فقط براي نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به دانشگاه علوم پزشکي یاسوج يا ديگر واحد هاي زيرمجموعه و وابسته به اين سازمان مي باشد.

ممکن است پیوندهایی به سایت‌هايي غير از سايت‌هاي دانشگاه علوم پزشکی یاسوج وجود داشته باشد که در اين صورت، حقوق مالکيت معنوي ما محتواي آن سايت‌ها را در بر نمي‌گيرد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آن‌ها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالكيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود.

ممکن است شرایط استفاده از وب‌سایت و محتوای آن در زمان‌‌های نامشخص تغيير يابد. بنابراين پيش از هر بار انتشار مطلب از وب‌سايت، مجدد به اين صفحه رجوع کرده و شرايط استفاده را بازخواني کنيد.

لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ايران برخورد خواهد شد.