سه شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠١

اطلاعیه ها

- بیشتر -

نظر سنجی

جزئیات خبر

اخبار > دومین دوره کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی نشریات دانشجویی برگزار شد  چاپ        ارسال به دوست

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه خبرداد؛

دومین دوره کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی نشریات دانشجویی برگزار شد

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به استفبال دانشجویان در تولید نشریات دانشگاهی در سال‌های اخیر نیاز به آموزش دوره های تخصصی را بیش از پیش احساس شده است، گفت: دومین دوره کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی نشریات دانشگاهی به عنوان دوره های  کاربردی تمامی مراحل نگارش نشریه ها را در بر می‌گیرد و از همین رو می‌توان آن را یکی از دوره‌های جامع و کامل در این حوزه به شمار آورد.

دکتر عباسعلی ابراهیمی مهر افزود: در همین راستا بر آن شدیم دومین دوره کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی نشریات دانشگاهی با حضور حداکثری مدیران مسئول، سردبیران و فعالین نشریات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با مدرسی امیر هوشنگ قلندری مولف کتاب اصول و مبانی نشریات دانشگاهی در سال جاری برگزار نماییم.

وی در پایان آشنایی با اصطلاحات و مفاهیم پایه در نشریه و حقوق و آیین نامه نشریات دانشگاهی از مباحث ارائه شده در این کارگاه عنوان کرد و یادآور شد: با اتمام این دوره های آموزشی، در آینده ی نزدیک گواهی معتبر به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

بر پایه این خبر گفتنی است کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی نشریات دانشگاهی روز دوشنبه ( ۱۳ دی ماه)، ساعت ۱۶ به مدت چهار ساعت و بصورت آنلاین (برخط) در بستر اسکای روم برگزار شد.

 

// موسوی پور


٢٣:٥٢ - پنج شنبه ١٦ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٣٢٧٣٢    /    تعداد نمایش : ١٣٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج