سه شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠١

اطلاعیه ها

- بیشتر -

نظر سنجی

جزئیات خبر

اخبار > بازدید استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان از بیمارستان شهید دکتر جلیل /تقدیر از عملکرد کادر درمان  چاپ        ارسال به دوست

بازدید استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان از بیمارستان شهید دکتر جلیل /تقدیر از عملکرد کادر درمان

استاندار کهگیلویه وبویراحمد به همراه فرماندار بویراحمد، معاون سیاسی امنیتی استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی  از بیمارستان شهید دکتر جلیل بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر جلیل؛ استاندار کهگیلویه وبویراحمد ضمن بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان و تشکر از کادر درمان بر بالین برخی از بیماران حضور و ضمن اهداء گل روند خدمات دهی به بیماران را جویا شد.


دکتر احمد زاده گفت : هدف از این دیدار هم تقدیر و تشکری از کادر درمان و پزشکی استان علی الخصوص بیمارستان شهید جلیل که مدتها مرکز درمان بیماران کرونایی بود و عملکرد موفقی داشت و هم شروعی باشد برای برسی مشکلات حوزه درمان استان و کمک به تهیه تجهیزات و توسعه خدمات دهی به بیماران در سطح استان است.

وی بیان کرد: توسعه بیمارستان در سطح استان شرایط خوبی دارد و اعتبارات خوبی گرفته و ان شاءالله تا سال آینده همه شهرستان ها بیمارستان های آنها راه اندازی خواهد شد و وضعیت بهداشتی رو به پیشرفت هست.

استاندار تاکید کرد:  از جریان های حاشیه ای و سیاسی می خواهم که در وضعیت درمان و بهداشت ورود نکنند، درمان جای تخصصی است و باید کار را به متخصصین بسپاریم و مردم را نامید نکنند و اجازه دهند دانشگاه علوم پزشکی متمرکز بر روی درمان باشد.

دکتر یزدان پناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ضمن خیر مقدم به استاندار و همه مسئولین و هیئت همراه  گفت : سال ۹۸ برنامه بود که همه بخشها این بیمارستان را افتتاح کنیم ولی با توجه به کمبود تجهیزات و ورود بیماری کرونا این بیمارستان به عنوان مرکز معین کرونا در نظر گرفته شد و تجهیز آن را انجام داده‌ایم.

وی گفت: ما در زمان بحران کرونا کمبود تخت نداشته  و میزان مرگ و میر به میزان کشوری کم و جز استانهای خوب بودیم و با توجه به واکسیناسیون در دولت جدید و کم شدن بیماری کرونا تصمیم گرفته شد که از ظرفیت بیمارستان استفاده کنیم.

یزدان پناه افزود: خوشبختانه طی دوسال اخیر تجهیزات زیادی به این بیمارستان اورده شد که شامل ام ار ای ، سی تی اسکن ، اکو، سونوگرافی،  مخزن اکسیژن ، لاپاراسکوپی خریداری و قسمتی توسط هیئت امنا تامین شد و اتاقهای عمل  و اورژانس حو‌ادث و تصادفات راه اندازی و  همچنین بخش آی وی اف نزدیک دو ماه است که کار خود را شروع کرده است.


دکتر سعیدی نژاد رئیس بیمارستان شهید جلیل گفت : این بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی در بحث مدیریت کرونا  با توجه به آمار و ارقام عملکرد بسیار خوبی داشته و جزء بهترین استانها در سطح کشور بودیم .

وی گفت :این بیمارستان به عنوان بزرگترین مرکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی  استان پیش بینی شده و با  توجه به مکان  فیزیکی مناسب  و امکانان مناسب از جمله ۲۸ تخت ای سی یو و متخصصی و فوق تخصصین بومی  نیاز به اعزام هیچ بیماری به شهرستان های اطراف نداشته باشیم .

 ٢٣:٤٢ - يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٣٢٨٣٤    /    تعداد نمایش : ٣٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج